Devrim niteliğinde bir yenilik: Lenovo'dan şeffaf dizüstü bilgisayar!

Teknoloji dünyası heyecan verici bir gelişmeye hazır! Lenovo, şeffaf bir ekran ve şeffaf bir kasa ile donatılmış, yepyeni bir dizüstü bilgisayar üzerinde çalışıyor. Bu devrim niteliğindeki cihaz, MWC 2024'te tanıtılması bekleniyor.

Devrim niteliğinde bir yenilik: Lenovo'dan şeffaf dizüstü bilgisayar!

Lenovo'nun MWC 2024 etkinliklerinde duyurması beklenen şeffaf dizüstü bilgisayarı, teknoloji dünyasında heyecan yarattı. Windows Report'un sızdırdığı bazı görseller, bu yenilikçi cihazın tamamen şeffaf bir ekrana sahip olduğunu gösteriyor.

Dizüstü bilgisayarın ekranı, yan ve üst kısımlarda çerçeveye sahip olmayarak minimalist bir tasarım sunuyor. Alt kasada da şeffaf bir yapıya ev sahipliği yapması dikkat çekiyor. Fiziksel tuşlar yerine dokunmatik bir panel kullanılan bu modelde, şeffaf olamayan bileşenler ince bir çerçeveyle gizlenmiş durumda.

Çift ekranlı dizüstü bilgisayar modellerine benzerlik gösteren Lenovo'nun bu yenilikçi ürünü hakkında detaylı bilgiler henüz açıklanmamış olsa da, MWC 2024 etkinliklerinde teknik özellikler ve fiyatıyla ilgili daha fazla bilgi sunulması bekleniyor. Bu etkinlikler sırasında Lenovo'nun şeffaf dizüstü bilgisayarıyla ilgili daha kapsamlı bilgiler paylaşılacak.


Haber Kaynağı : 12punto

Lenovo