Aşağıdaki tarih aralığında yayınlanmış haberleri bul
Aşağıdaki tarih aralığında yayınlanmış haberleri bul
ve ve
ve ve
ve ve
Temizle
Euro
Arrow
35,8436
Dolar
Arrow
32,9105
İngiliz Sterlini
Arrow
42,5815
Altın
Arrow
2535,0000
BIST
Arrow
11.089

Yeni Şafak-Ümit Özdağ kavgası büyüyor: 'Şafakçı tosunlar...'

Kayseri olayları sonrası iktidara yakın Yeni Şafak gazetesi Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ'ı hedef almaya devam ediyor. Bugünkü manşetinde Özdağ'a, "Vatana ihanetten hesap vereceksin" diyerek seslenen Yeni Şafak'a yanıt gecikmedi.

Yeni Şafak-Ümit Özdağ kavgası büyüyor: 'Şafakçı tosunlar...'

Yeni Şafak gazetesi, Kayseri'de çıkan olaylardan Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ'ı sorumlu tutmaya ve hedef göstermeye devam ediyor.

Son olarak, "Vatana ihanetten Anıtkabir'e gidip saklansan da kurtulamazsın hesap vereceksin" manşeti atan Yeni Şafak'a Özdağ sosyal medya üzerinden yanıt verdi.

'BEYİN YERİNE KULLANDIĞINIZ TEZEK İLE BİLE ANLADINIZ'

Özdağ, X üzerinden paylaştığı mesajda şu ifadeleri kullandı:

"İngiliz Muhipler Derneği yayın organı Yeni Şafak olmayan akli dengesini de yitirmiş görünüyor. Ümit Özdağ, Türkiye-Suriye anlaşmasını sabote ediyormuş. Amacı Kürdistan’ın kurulmasını sağlamakmış. Allah bazılarına beyin yerine TEZEK vicdan yerine PİSLİK verince böyle oluyor. 

Ümit Özdağ ve Zafer Partisi yıllardır Türkiye-Suriye görüşmelerini savunuyor. Bölgede kurulmak istenen PKKistan’ın önünü kesmenin tek yolu bu diye yıllardır anlatıyoruz. O kadar çok anlattık ki bakın siz Yemi Şafakçılar beyin yerine kullandığınız TEZEK ile bile anladınız. Biz vatan hainlerinin kim olduğunu PKK ve FETÖ ile işbirliği sürecinde gördük şafakçı tosunlar."


Haber Kaynağı : 12punto

Ümit Özdağ Yeni Şafak Kayseri olayları