Euro
Arrow
55,3547
Dolar
Arrow
49,3890
İngiliz Sterlini
Arrow
65,5034
Altın
Arrow
6619,1329
BIST
Arrow
12.161
Anasayfa > Otomotiv Haberleri > Renault Megane Temmuz 2026 fiyat listesi: En ucuz Megane 1 milyon 841 bin TL

Renault Megane Temmuz 2026 fiyat listesi: En ucuz Megane 1 milyon 841 bin TL

Temmuz 2026 listesinde Renault Megane’ın başlangıç fiyatı 1.841.000 TL oldu; Icon dizel EDC seçeneği 2.699.000 TL’ye çıkıyor.

X Facebook WhatsApp Mail ABONE OL Google News
Yayınlanma: 12.07.2026 09:26 Güncelleme: 12.07.2026 09:26
Renault Megane Temmuz 2026 fiyat listesi: En ucuz Megane 1 milyon 841 bin TL

Renault Megane için Temmuz 2026 fiyat listesi paylaşıldı. Listede Megane’ın giriş seviyesi olarak görünen Touch 1.3 TCe 140 bg seçeneği 1.841.000 TL’den yer aldı.

Otomatik şanzımanlı Touch 1.3 TCe EDC 140 bg versiyonun fiyatı 2.199.000 TL olarak listelenirken, Icon donanım seviyesinde benzinli EDC seçenek 2.349.000 TL’ye çıktı. Listenin en yüksek fiyatlı modeli ise 2.699.000 TL ile Icon 1.5 Blue dCi EDC 115 bg oldu.

Renault Megane Temmuz 2026 fiyat listesi
ModelTemmuz 2026 fiyatı
Touch 1.3 TCe 140 bg1.841.000 TL
Touch 1.3 TCe EDC 140 bg2.199.000 TL
Icon 1.3 TCe EDC 140 bg2.349.000 TL
Icon 1.5 Blue dCi EDC 115 bg2.699.000 TL

Megane’da donanım seviyesine göre sunulan opsiyonların fiyatları da listede yer aldı. Touch paketinde metalik renk 15.000 TL, yedek lastik ise 16.000 TL olarak açıklandı.

Icon paketinde ise eller serbest bagaj kapağı 10.000 TL, Adaptif Cruise Control (Stop&Go) 30.000 TL, ekran paketi 21.000 TL, ısıtmalı sürücü ve yolcu koltukları 17.000 TL, elektrikli açılır panoramik cam tavan 115.000 TL ve 18 inç elmas kesim alüminyum alaşımlı jantlar 42.000 TL olarak listede yer aldı.

Listede yer alan başlıca opsiyon fiyatları
OpsiyonFiyat
Metalik renk15.000 TL
Yedek lastik16.000 TL
Eller serbest bagaj kapağı10.000 TL
Adaptif Cruise Control (Stop&Go)30.000 TL
Ekran paketi21.000 TL
Isıtmalı sürücü ve yolcu koltukları17.000 TL
Elektrikli açılır panoramik cam tavan115.000 TL
18 inç elmas kesim alüminyum alaşımlı jantlar42.000 TL

Haber Kaynağı : 12punto

Etiketler

Renault Megane Temmuz 2026 fiyat listesi otomobil fiyatları Renault Megane Sedan