Aşağıdaki tarih aralığında yayınlanmış haberleri bul
Aşağıdaki tarih aralığında yayınlanmış haberleri bul
ve ve
ve ve
ve ve
Temizle
Euro
Arrow
34,5635
Dolar
Arrow
32,3836
İngiliz Sterlini
Arrow
40,4880
Altın
Arrow
2463,0000
BIST
Arrow
9.496

AKP’li belediye başkanı Hakan Bahadır'dan YRP’li aday Metin Türk'e tehdit! 'Kanun benim, gelirim seni fena yaparım'

AKP’li Bahçelievler Belediye Başkanı Hakan Bahadır, Yeniden Refah Partisi’nin adayı Metin Türk’ü tehdit etti. İkili arasında bayrak krizi yaşanırken, AKP’li Bahadır, “Senin kafanı kırarım. Senin her astığını kaldıracağım, kaldırmazsam adam değilim. Sen adam mısın? Gelirim seni fena yaparım. CHP’den para aldığını bilmiyor muyum? Şerefsiz herif” sözleriyle Türk’ü tehdit etti.

AKP’li belediye başkanı Hakan Bahadır'dan YRP’li aday Metin Türk'e tehdit! 'Kanun benim, gelirim seni fena yaparım'

Yerel seçimlere saatler kala, AKP ile Yeniden Refah Partisi (YRP) arasında bayrak asma krizi yaşandı.

YRP Bahçelievler Belediye Başkan adayı Metin Türk, AKP’li belediye başkanı Hakan Bahadır’la arasında geçen telefon konuşmasını paylaştı.

Türk, kendisine ait seçim pankartlarının Bahçelievler Belediyesi tarafından kaldırıldığını iddia etti.

Belediyenin önüne giden Türk, AKP’li Bahadır’ı telefonla aradı. İkili arasındaki konuşma kısa sürede tartışmaya döndü.

Bahadır, Türk'e 'O binaya giremezsin' derken Türk de, 'Girmiyorum! Bana adamlık öğreteceksin ya gel öğret burada' ifadelerini kullandı.

"SENİN KAFANI KIRARIM"

Türk'e sinirlenen Bahadır, "Ben sana adamlığı göstereceğim. Sen deli hastanesine git. Senin kafanı kırarım. Adam ol. Senin her astığın bayrağı kaldıracağım. Kaldırmazsam adam değilim. Sen adam mısın lan! Gelirim seni fena yaparım. Kanun benim kardeşim. Terbiyesizlik etme. Bana bu yasayı vermişler sen karışamazsın. CHP'den para aldığını bilmiyorum ben senin. Şerefsiz herif. Senin para aldığını herkes biliyor. Ben seni adalete veririm. Ben belediye başkanıyım unutma. Benim yaptığım her şey kanunidir. Bir dahaki sefere şikayet beni. Mahkemeye ver beni. Seni kıldığın namaz da haram. İftira atmak suçtur. Git akşam akşam belanı benden bulma. Adam ol, delikanlı ol. Alacağın 3 5 bin oyla gideceksin adam olmayı öğreneceksin." diye konuştu.

 

"ADAM DEĞİLSİN"

Karşılıklı atışma içinde geçen konuşmada bayraklarının indirildiğini söyleyen Türk, Bahadır'a şu karşılığı verdi;

"Gel adamlığı öğret bana, gel. Kapıda bekliyorum. Adam değilsin. Kanun sen değilsin, kanun polis burada. Siz 'Ali kıran baş kesen' kanunusunuz. Size kim yasa vermiş. Ben CHP'den para almadım. İspat et yarın adaylıktan çekilirim. Bu kadar adamım ben işte. CHP'nin bu kadar bayrağını sökemeyen sen AK Partili, benim bayraklarımı söken sen AK Partili, evet provokatör benim. Seni mahkemeye versek ne olur, hemen katakulliyle o işi de hallettiniz. Ben çenemi boş laflarla yormayacağım. Gel buradayım ben."


Haber Kaynağı : 12punto

Metin Türk Hakan Bahadır Bahçelievler Yeniden Refah Partisi AKP YRP