Aşağıdaki tarih aralığında yayınlanmış haberleri bul
Aşağıdaki tarih aralığında yayınlanmış haberleri bul
ve ve
ve ve
ve ve
Temizle
Euro
Arrow
34,8331
Dolar
Arrow
32,5468
İngiliz Sterlini
Arrow
40,5688
Altın
Arrow
2429,0000
BIST
Arrow
9.645

Özgür Özel'den seçim öncesi önemli mesaj: Bugün devletle 'Türkiye İttifakı' yarışıyor

İzmir'de konuşan CHP lideri Özgür Özel, "Devletle millet ne zaman yarıştıysa millet kazanmıştır. Bugün devletle 'Türkiye İttifakı' yarışıyor" dedi.

Özgür Özel'den seçim öncesi önemli mesaj: Bugün devletle 'Türkiye İttifakı' yarışıyor

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Özgür Özel, yerel seçim öncesi İzmir'de önemli açıklamalarda bulundu.

"Yarın büyük bir zafer kazanacağız" diyen Özel, "Çok umutluyuz. Geçmişte büyük ittifaklarla sağladığımız başarıyı seçmenin vicdanıyla ve 'Türkiye İttifakı' ile başaracağız. Demokrasi hep birilerinin, kendisine ve yandaşlarına kazandırmak; emekçilerin, emeklilerin süründürülmesi değildir. Ben veya herhangi bir adayım bir kişinin bile kalbini kırdıysa özür dileriz. 1 Nisan'da Türkiye demokrasisi çok önemli bir güne adım atacak" ifadelerini kullandı.

"DEVLETLE 'TÜRKİYE İTTİFAKI' YARIŞIYOR"

Seçim kampanyası döneminde devlet imkanlarının AKP adayları lehine kullanılmasına tepki gösteren Özel, sözlerini şöyle sürdürdü;

"Türkiye'de bir partiyi devlet olarak gören anlayış olduğu müddetçe adil bir seçime ortamından bahsedemezsiniz. Devletin bütün imkânları bir parti için seferber edildi. Siyaset yapmayacakları söylenen bakanları siyasete karıştılar. Türkiye'nin her yerinde adaylarımız kendi özgüçleriyle mücadele etti. Devletle millet ne zaman yarıştıysa millet kazanmıştır. Bugün devletle 'Türkiye İttifakı' yarışıyor."


Haber Kaynağı : 12punto

CHP yerel seçim Türkiye İttifakı Özgür Özel