Aşağıdaki tarih aralığında yayınlanmış haberleri bul
Aşağıdaki tarih aralığında yayınlanmış haberleri bul
ve ve
ve ve
ve ve
Temizle
Euro
Arrow
34,9385
Dolar
Arrow
32,5064
İngiliz Sterlini
Arrow
40,8451
Altın
Arrow
2441,0000
BIST
Arrow
10.087

Hull City yeni teknik direktörünü belirledi!

Liam Rosenior ile yollarını ayıran Hull City'de Başkan Yardımcısı Tan Kesler, yeni teknik direktör konusunda açıklamalarda bulundu. Kesler, Tim Walter iddiaları hakkında, "Tim Walter adaylar listesinde yer alan isimlerden biri ve güçlü bir aday" ifadelerini kullandı.

Hull City yeni teknik direktörünü belirledi!

Acun Ilıcalı'nın takımı Hull City'de teknik direktör arayışları devam ediyor.

Liam Rosenior ile yollarını ayıran Hull City'de şu anda gündemdeki bir numaralı teknik direktör adayı Tim Walter. Kulübün sahibi Acun Ilıcalı ve başkan yardımcısı Tan Kesler, Walter ile görüşmelerde bulundu.

TAN KESLER'DEN TEKNİK DİREKTÖR AÇIKLAMASI

Bu görüşmelerle ilgili olarak Hull Live'a konuşan Tan Kesler, "Her zaman öngörülemez, risk alabilen ve kendi kültürümüzü ve kimliğimizi yaratabilen benzersiz teknik direktörler aradığımızı söylüyoruz. Tim Walter adaylar listesinde yer alan isimlerden biri ve güçlü bir aday. O öngörülemezlik ve risk almayı temsil ediyordu. Hamburg'da görev yaptığı süre boyunca takımın kimliğini değiştirdi. Oynadığı oyunla taraftarları stadyuma geri getirdi ve seyirci sayısını artırdı. Baskın biri, oyun tarzımıza uyuyor. Bu bizim için bir gelişme ve ilerleme. Harika bir kişilik, bir lider. Championship'te değil ama Bundesliga ve Bundesliga II'de tecrübesi var ve Bayern Münih geçmişi var. İyi bir aday" ifadelerini kullandı.

Son olarak Hamburg'da görev yapan Walter, şubat ayında Alman ekibindeki görevinden ayrılmıştı.


Haber Kaynağı : 12punto

Acun Ilıcalı Hull City Liam Rosenior Tim Walter Hamburg