Aşağıdaki tarih aralığında yayınlanmış haberleri bul
Aşağıdaki tarih aralığında yayınlanmış haberleri bul
ve ve
ve ve
ve ve
Temizle
Euro
Arrow
34,5578
Dolar
Arrow
32,4896
İngiliz Sterlini
Arrow
40,4419
Altın
Arrow
2489,0000
BIST
Arrow
9.623

Kluivert'ten dikkat çekici açıklamalar: Maaşlarımızı alamadık!

Adana Demirspor'un eski teknik direktörü Patrick Kluivert, Hollanda basınına kulüpten ayrılışına ilişkin açıklamalarda bulundu. Kluivert'ın Adana Demirspor'un eski başkanı Murat Sancak için dedikleri dikkat çekti.

Kluivert'ten dikkat çekici açıklamalar: Maaşlarımızı alamadık!

Patrick Kluivert, Adana Demirspor'dan ayrılış süreciyle ilgili Hollanda basınına konuştu. Maaşlarını alamadığını iddia eden Kluivert, Adana Demirspor'un başkanı Murat Sancak ile ilgili çarpıcı ifadeler kullandı. Kluivert'ın açıklamaları şöyle:

BAŞKAN INSTAGRAM'DA CANLI YAYIN AÇIYORDU 

Adana Demirspor'da işler iyi gidiyordu ilerliyorduk ama bir anda her şey değişti. Başkan, ısınma sırasında selfieler çekmeye ve Instagram'da canlı yayın açmaya başladı. 

Bu durum hem personeli hem de beni biraz rahatsız etmeye başladı. Ama biz şöyle düşündük: Belki bu Türkiye'de normaldir.

MAAŞ ALAMADIK 

Maaşımızı alamadık. Bir ay maaş yok, iki ay maaş yok, üç ay maaş yok. Bir noktada şöyle düşündük: İyi çalışıyoruz, sonuçlar harika ama para alamıyoruz.Bu aynı zamanda oyuncuları da rahatsız etmeye başladı, kendilerine ödeme yapılmaması.Haber Kaynağı : 12punto

Adana Demirspor Murat Sancak Patrick Kluivert