Aşağıdaki tarih aralığında yayınlanmış haberleri bul
Aşağıdaki tarih aralığında yayınlanmış haberleri bul
ve ve
ve ve
ve ve
Temizle
Euro
Arrow
34,6388
Dolar
Arrow
32,5163
İngiliz Sterlini
Arrow
40,1526
Altın
Arrow
2432,0000
BIST
Arrow
9.645

Olaylı Fenerbahçe maçının ardından Trabzonspor'dan suç duyurusu!

Trabzonspor Kulübü Genel Sekreteri Kemal Ertürk, Fenerbahçe maçı sonrası 347 sosyal medya kullanıcısı ve 5 spor yorumcusu hakkında suç duyurusunda bulunduklarını bildirdi.

Olaylı Fenerbahçe maçının ardından Trabzonspor'dan suç duyurusu!

Süper Lig'in 30. haftasında oynanan ve maçın ardından yaşanan olayların damga vurduğu Trabzonspor - Fenerbahçe maçının yankıları devam ediyor.

Bordo-Mavili kulübün genel sekreteri Kemal Ertürk, Fenerbahçe maçından sonra kulübü hedef alan 347 sosyal medya kullanıcısı ve 5 spor yorumcusu hakkında suç duyurusunda bulunduklarını açıkladı.

Yazılı bir açıklama yapan Ertürk, şu ifadeleri kullandı;

"Hukuk Kurulumuz tarafından; eleştiri sınırlarını aşan, haksız, mesnetsiz ve hukuki dayanaktan yoksun paylaşımlarda bulunan 347 sosyal medya kullanıcısı ve 5 spor yorumcusu hakkında eylemlerine uyan Türk Ceza Kanunu ve 6222 sayılı kanunun ilgili maddeleri gereği suç duyurusunda bulunulmuştur. Kulübümüz aleyhine asılsız itham ve iddialarda bulunan kişiler hakkında, bundan önce olduğu gibi bundan sonra da adalet önünde hesap vermeleri için sürecin sonuna kadar takipçisi olacağımızı kamuoyunun bilgisine sunarız."

 


Haber Kaynağı : AA

Fenerbahçe Trabzonspor Kemal Ertürk