Aşağıdaki tarih aralığında yayınlanmış haberleri bul
Aşağıdaki tarih aralığında yayınlanmış haberleri bul
ve ve
ve ve
ve ve
Temizle
Euro
Arrow
36,0060
Dolar
Arrow
32,9969
İngiliz Sterlini
Arrow
42,8443
Altın
Arrow
2569,0000
BIST
Arrow
11.139
/spor/video-fenerbahceden-a-sporu-tesislere-almama-karari-8862

Fenerbahçe’den A Spor’u tesislere almama kararı!

Fenerbahçe Spor Kulübü, canlı yayında balon patlatarak teknik direktör İsmail Kartal’ı eleştiren A Spor yorumcusu Ozan Zeybek hakkında açıklama yaptı. Sarı lacivertli kulüp, özür dilenmediği taktirde A Spor’un herhangi bir çalışanının tesislere alınmayacağını bildirdi.

A Spor yorumcusu Ozan Zeybek, canlı yayında şişirdiği balonu “Fenerbahçe iyi oynuyor diye bir algı oluşturuldu, balon gibi şişirildi. Bakın bu balonun hayatı neye bağlı” sözleri eşliğinde patlattı.

Zeybek’in bu hareketi tepkilere neden olurken Fenerbahçe Spor Kulübü’nden açıklama geldi.

Fenerbahçe Zeybek’e tepki göstererek A Spor ekranlarında özür dileyene kadar kurumun çalışanlarını tesislere almayacağını duyurdu.

Fenerbahçe’den yapılan açıklama şöyle:

“A Spor adlı televizyon kanalında yorum kisvesi altında kendi kişisel reklamını yapmaya çalışan bir şahıs hakkında açıklama yapma zorunluluğu doğmuştur.

Ozan Zeybek isimli bu şahıs bugün ekrandan sergilediği tavırla haddini ve sınırını fazlasıyla aşmıştır.

Şahsi görüş çerçevesinde kesinlikle değerlendiremeyeceğimiz, tam olarak haddini aşan bu tavırdan hareketle; aynı ekranlardan özür açıklaması yapılmadıkça bugün itibarıyla ilgili kurumun herhangi bir görevlisini hiçbir tesisimize kabul etmeyeceğimizi kamuoyuna duyururuz.”


Haber Kaynağı : 12punto