Aşağıdaki tarih aralığında yayınlanmış haberleri bul
Aşağıdaki tarih aralığında yayınlanmış haberleri bul
ve ve
ve ve
ve ve
Temizle
Euro
Arrow
34,9385
Dolar
Arrow
32,5064
İngiliz Sterlini
Arrow
40,8451
Altın
Arrow
2441,0000
BIST
Arrow
10.087

Ameliyat olan Burcu Kara'dan yeni paylaşım

"Haziran Gecesi", "Elveda Derken" ve "Romantik Komedi" gibi yapımlarla tanınan Burcu Kara, ameliyat olduğunu duyurmuş ve geçirdiği operasyonla ilgili detaylardan bahsetmişti. İyileşme süreci devam eden ünlü oyuncu, oğluna kavuştuğu anları takipçileriyle paylaştı.

Ameliyat olan Burcu Kara'dan yeni paylaşım

Son olarak Arka Sokaklar adlı dizide rol alan Burcu Kara, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla ameliyat olduğunu açıkladı.

"Uzun zamandır kafamda benimle yaşayan bir arkadaştan kurtuldum" diyen oyuncu, sözlerine şöyle devam etti:

"Tabii hastane önlüğüyle fotoğraf koyarsan, sonrasını göze almalısın. Eee; hayat hep iyi, güzel ve sağlıklı anlardan ibaret değil, her şey insanlar için değil mi? Ben de olduğu gibi biriyim. Zaten alışıksınız filtresiz hallerime. Uzun zamandır kafamda benimle yaşayan bir arkadaştan kurtuldum dün. Son bir yılda çok büyümeye ve bizi düşündürmeye başlamıştı. Alınmasına karar verildi ama riskleri vardı. Bayağı araştırdık, konuştuk, görüştük hocalarla. Sonra üşenmedik Ankara'ya geldik ve Hakan hocayı bulduk."

'SAĞLIKLI BİR ÖMÜR DİLİYORUM'

Ünlü isim, "Tavır hayatta her şeydir benim için. Bir lafı yüzünden, doğumuma iki gün kala doktorunu değiştirmiş insanım ben. Şu anda da iyi ki böyle bir karar vermişim. Konuştuğumuz tüm riskleri atlattık beraber. Kendisine, ekibine ve tüm hastane çalışanlarına büyük saygı ve teşekkürlerimle. Arayan, soran, yazan tüm sevdiklerime de teşekkür edip cevap vermiş olayım. Hepimize sağlıklı bir ömür dilerim" ifadelerini kullandı.

Tüm bunların ardından yeni bir paylaşım daha yapan Burcu Kara, taburcu olduğunu "Evime kavuştum" sözleriyle duyurdu.

Ünlü oyuncu sonrasında oğlu Can'a sarıldığı anları takipçileriyle paylaştı.


Haber Kaynağı : 12punto

Burcu Kara