Aşağıdaki tarih aralığında yayınlanmış haberleri bul
Aşağıdaki tarih aralığında yayınlanmış haberleri bul
ve ve
ve ve
ve ve
Temizle
Euro
Arrow
34,6293
Dolar
Arrow
32,5393
İngiliz Sterlini
Arrow
40,2928
Altın
Arrow
2493,0000
BIST
Arrow
9.693

Beyazıt Öztürk'ten Beyaz Show açıklaması: 'Nisan ayında başlıyoruz

Ünlü komedyen Beyazıt Öztürk, Beyaz Show'un çekimlerinin nisan ayında başlayacağını ve sürprizlerin olacağının müjdesini verdi.

Beyazıt Öztürk'ten Beyaz Show açıklaması: 'Nisan ayında başlıyoruz

Acun Ilıcalı katıldığı bir YouTube programında Beyaz Show'un geri döneceğini açıklamıştı.

Ilıcalı'dan sonra yaptığı açıklama ile haberi doğrulayan Beyazıt Öztürk, son açıklamasında çekimlerin nisan ayında başlayacağını duyurdu.

'SÜRPRİZLERİ AÇIKLAYACAĞIM'

Önceki sabah yürüyüş yaparken Aramızda Kalmasın ekibi tarafından Bebek'te görüntülenen ünlü sunucu "Her şey yolunda. Keyfim yerinde. Beyaz Show nisan ayında başlayacak. Tam tarihi ve sürprizleri ilerleyen günlerde açıklayacağım" ifadelerini kullandı.

'BIRAKTIĞIMIZ YER GÜZELDİ'

Öztürk, daha önce programla ilgili yaptığı açıklamada "Öyle bir niyetimiz var başlamak gibi ama tarihi ve içeriğiyle ilgili çok iyi bir şey yapmak istiyoruz. Çünkü bıraktığımız yer çok güzeldi. İnsanların aklında da keyifli ve güzel kaldı. Onun için programın içini yeniden doldurup aynı şeyler yapmayıp farklı şeyler yapmak istiyoruz.

İnsanlar sıkılmasın 'Yine mi aynı şeyler' demesinler. Yaptığım işlerin insanlar için ne kadar değerli olduğunu biliyorum. O yüzden biz de izleyiciye saygı gösterip en değerlisini vermek için bekliyoruz" demişti.


Haber Kaynağı : 12punto

Beyaz Show Beyazıt Öztürk

İlgili Haberler