Aşağıdaki tarih aralığında yayınlanmış haberleri bul
Aşağıdaki tarih aralığında yayınlanmış haberleri bul
ve ve
ve ve
ve ve
Temizle
Euro
Arrow
34,5635
Dolar
Arrow
32,3836
İngiliz Sterlini
Arrow
40,4880
Altın
Arrow
2463,0000
BIST
Arrow
9.500

Ceyda Ateş: 'Hayatımda en çok Atatürk'ü yakından görmek isterdim'

'Adını Feriha Koydum' dizisi ile akıllara kazınan ve 'Son Dilek' filminde izleyenlere duygu yüklü anlar yaşatan oyuncu Ceyda Ateş, uzun süredir ailesiyle birlikte Florida'da yaşıyor. Bir dergiye röportaj veren Ateş, "Hayatımda en çok Atatürk’ü yakından görmek isterdim" açıklamasını yaptı.

Ceyda Ateş: 'Hayatımda en çok Atatürk'ü yakından görmek isterdim'

Adını Feriha Koydum dizisinde Hande rolüyle hafızalara kazınan Ceyda Ateş, iş insanı Buğra Toplusoy ile evlendikten sonra ABD'ye yerleşmişti.

Uzun bir aranın ardından 'Son Dilek' filminde rol alan Ateş, MAG'e açıklamalarda bulundu.

Ünlü oyuncu, "Hayatımda en çok Atatürk’ü yakından görmek isterdim, cumhuriyetin ilanını mecliste canlı canlı dinlemek isterdim" dedi.

'TÜRKİYE'Yİ ÖZLÜYORUM AMA...'

Amerika’daki yaşamlarını anlatan Ateş, “Amerika’da yaşam benim için çok keyifli. Yaşadığım bölge hep yaz ve güneşli. Bu durum da bana huzur veriyor. Çocukluğumdan beri, setlerden dolayı şehir dışında çalıştığım için bir yere alışmak bana hep kolaydı. Bulunduğum yerin kabuğuna hemen bürünebiliyorum, çünkü mutlu olmaya bakıyorum ve bu düşünce de olduğum yere tutunmamı sağlıyor. Amerika benim çocukluk hayalimdi ve oldu.

Tabii ki Türkiye’yi özlüyorum; ailemi, arkadaşlarımı, alıştığım çevremi, işimi... Her ne kadar işim için gelip gitsem de bazı aktivitelerde bulunamıyorum, aklım kalıyor, günün sonunda huzurlu olmayı seçiyorum ve huzurluyum. Özlemini duyduğum kısımlarda gideriyorum; en azından artık görüntülü konuşma var" açıklamasında bulundu.

'BIRAKMIŞ HALİM BUYSA...'

Son olarak “Son Dilek” filmi ile kameralar karşısına geçen güzel oyuncu "Benim için anlamı ve önemi büyük, çok güzel bir hikâye ve sosyal mesajı çok olan bir proje.  Anne ve kızın hikâyesi herkesi ağlatacak ve insanlara kendini sorgulatacak. Ayrıca oyunculuğuma çok katkısı oldu. Dramda gösterdiğim yerlerden biri olacak. Okuduğum projeler var; hem sinema hem dizi. Umarım kısa zamanda tekrar bir projede olacağım. Genelde Amerika’dayım diye bıraktığımı düşünüyorlar ama öyle bir durum yok. Bu sene biri dijital, üç sinema filmi yaptım. Bırakmış halim buysa, artık bir şey demiyorum!

Dizi setlerini çok özledim; en kısa zamanda görüşeceğiz. İşimi o kadar çok seviyorum ki bu yüzden bazen proje konusunda yanlış adımlar attım, yanlış kararlar verdim. Bundan dolayı artık daha sık düşünüyorum, doğru olduğuna inandığımı yapacağım. Eski düşüncede olsaydım, çok projeyi kabul ederdim sette olmak için ama artık yapmıyorum bu hatayı" dedi.


Haber Kaynağı : 12punto

Atatürk Ceyda Ateş Son Dilek