Aşağıdaki tarih aralığında yayınlanmış haberleri bul
Aşağıdaki tarih aralığında yayınlanmış haberleri bul
ve ve
ve ve
ve ve
Temizle
Euro
Arrow
35,8436
Dolar
Arrow
32,9105
İngiliz Sterlini
Arrow
42,5815
Altın
Arrow
2535,0000
BIST
Arrow
11.089

Deniz Baysal ile Çağlar Ertuğrul 3. Kez partner oluyor

Fazilet Hanım ve Kızları ile Teşkilat dizilerinde partner olan Çağlar Ertuğrul ile Deniz Baysal bir kez daha aynı dizi projesinde başrolü paylaşacak.

Deniz Baysal ile Çağlar Ertuğrul 3. Kez partner oluyor

Deniz Baysal ile Çağlar Ertuğrul dizi sektörünün en sevilen çiftlerinin başında geliyor. Aynı zamanda iyi arkadaş olan iki yıldız oyuncu, yeni yayın döneminin iddialı ve sürükleyici dizilerinden "Kalpazan"da 3. Kez başrollerde buluşacak. Saner Ayar’ın yapımcılığını üstlendiği O3 Medya imzalı “Kalpazan”ın yönetmeni Mehmet Ada Öztekin.

Show TV’de yayınlanacak olan dizide Darphane’de çalışan çok saf ve temiz bir memur olan Adem’in kirli sistemin içinde her geçen gün başına gelen olaylar sonrası sahte para basan bir kalpazana dönüşme hikâyesi oldukça etkileyici bir dille ele alınıyor. Dizinin Adem’i için ünlü aktör Timuçin Esen’le, Adem’in eşi Canan için Burçin Terzioğlu ile görüşülüyor.

Dizinin en etkileyici karakteri Adem’in tam zıttı bir kişiliğe sahip kardeşi Kartal rolü için genç kuşağın başarılı ve yakışıklı aktörlerinden Çağlar Ertuğrul imza aşamasında. Kartal’ın yolu dizide polis Ayşe’yle kesişir… Ayşe rolüne ise dizide Deniz Baysal hayat verecek.Haber Kaynağı : 12punto

deniz baysal Çağlar Ertuğrul