Aşağıdaki tarih aralığında yayınlanmış haberleri bul
Aşağıdaki tarih aralığında yayınlanmış haberleri bul
ve ve
ve ve
ve ve
Temizle
Euro
Arrow
36,0060
Dolar
Arrow
32,9969
İngiliz Sterlini
Arrow
42,8443
Altın
Arrow
2569,0000
BIST
Arrow
11.139

Mika Raun Antalya'da öldüresiye dövüldü

Sosyal medya fenomeni Mika Raun, Antalya'nın Kalkan ilçesinde saldırıya uğradı. Olay üzerine Raun'un hayranlarından ve takipçilerinden destek mesajları yağdı.

Mika Raun Antalya'da öldüresiye dövüldü

Sosyal medya platformu TikTok üzerinde kısa sürede tanınan ve cinsiyet geçiş sürecini takipçileriyle paylaşarak dikkatleri üzerine çeken Mika Raun, tatil için gittiği Kalkan'da uğradığı saldırı hakkında açıklamalarda bulundu.

Raun ve erkek arkadaşının, hiçbir sebep olmaksızın şiddete maruz kaldıklarını ve ağır darbeler aldıklarını belirtti. Sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlarla geniş bir izleyici kitlesine ulaşan Raun, yaşadığı bu üzücü olayı da takipçileriyle paylaştı.

Raun, öldüresiye dövüldüğünü aktardı.

Olay üzerine Raun'un hayranlarından ve takipçilerinden destek mesajları yağdı.

MİKA RAUN KİMDİR?

TikTok fenomeni olan Mika Raun, 9 Temmuz 2001 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi. Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla kısa sürede adını duyuran Raun, yaşam tarzı kadar geçirdiği estetik operasyonları ile de günlerce konuşuldu.

Büyükada'da dünyaya gelen Maki Raun'un annesi Şanlıurfalı, babası ise Rum asıllıdır.

3 kardeşi bulunan Mika Raun halen daha Marmara Üniversitesi Senaryo Yazarlığı ve Film Tasarımı Bölümünde eğitim görüyor. 23 yaşında olan Mika Raun'un gerçek adı Mikail Can Kurnaz'dır. Mika Raun Instagram'da @mikaraun hesabını kullanıyor.


Haber Kaynağı : 12punto

Mika Raun Antalya