Tuba Büyüküstün ve Halit Ergenç başrolde: Yarın Yokmuş Gibi dizisinin galası yapıldı

Başrolünü Halit Ergenç ve Tuba Büyüküstün’ün paylaştığı, 14 Şubat’ta Gain'de yayına girecek 'Yarın Yokmuş Gibi' dizisinin galası dün akşam İstanbul’da yapıldı.

Tuba Büyüküstün ve Halit Ergenç başrolde: Yarın Yokmuş Gibi dizisinin galası yapıldı

Tuba Büyüküstün ve Halit Ergenç’i yıllar sonra bir araya getiren 'Yarın Yokmuş Gibi' dizisinin galası Soho House İstanbul’da gerçekleşti.

Geceye dizi ekibinin yanı sıra; Murat Boz, Birce Akalay, Fırat Tanış, İbrahim Selim, Seda Bakan, Rıza Kocaoğlu, Dolunay Soysert, Cihangir Ceyhan, Serkan Altunorak, Engin Hepileri, Beyza Şekerci ve Mahsun Karaca gibi ünlü isimler de katıldı.

Ergenç, Büyüküstün ve dizinin yönetmenliğini üstlenen Zeynep Günay basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

'İYİ BİR İŞ ÇIKARDIĞIMIZA İNANIYORUM'

Çekimlerin çok keyifli geçtiğini söyleyen Tuba Büyüküstün "Çok değişik bir deneyim yaşadık. Bizim için set çok keyifliydi. Çok güçlü bir senaryoyla iyi bir iş çıkardığımıza inanıyorum" dedi. 

Dizinin konusundan bahseden Halit Ergenç, "Bu, bir politika yazarının bir oyuncuyla röportaj yapmasıyla başlayan bir hikâye… Bir gecede, birbirlerini tanıma sürecini izliyoruz" diye anlattı. 

'SEYİRCİNİN KALBİNE DEĞMESİNİ UMUYORUM'

Yönetmen Zeynep Günay ise tek mekânda, tek gecede geçen dizi için "Her zaman denk gelecek bir şey değil bu… Bu kadar kuvvetli iki oyuncuyla bu kadar şahane bir set deneyimi yaşadığım için çok mutluyum. Yaptığımız işin seyircinin de kalbine değmesini umuyorum" ifadelerini kullandı.

YARIN YOKMUŞ GİBİ KONUSU

Dört bölümden oluşan ve 14 Şubat’ta GAİN’de izleyiciyle buluşacak dizi, bir röportaj vesilesiyle tanışan genç oyuncu Manolya (Tûba Büyüküstün) ve deneyimli gazeteci Hakan’ın (Halit Ergenç) birlikte geçirdikleri kısa ama yoğun zaman zarfında önyargılarıyla yüzleşmelerini ve birbirlerine yaklaşımlarındaki değişimi konu alıyor.

Yapımcılığını Saner Ayar’ın üstlendiği ve CB Medya imzasını taşıyan dizi, 2003 yapımı “Interview” filminden senarist Ekin Atalar tarafından diziye uyarlandı. 


Haber Kaynağı : 12punto

Halit Ergenç Yarın Yokmuş Gibi Tuba Büyüküstün

İlgili Haberler