Aşağıdaki tarih aralığında yayınlanmış haberleri bul
Aşağıdaki tarih aralığında yayınlanmış haberleri bul
ve ve
ve ve
ve ve
Temizle
Euro
Arrow
34,9385
Dolar
Arrow
32,5064
İngiliz Sterlini
Arrow
40,8451
Altın
Arrow
2441,0000
BIST
Arrow
10.087

AKP'nin il başkanları toplantısında Erdoğan'dan olay sözler!

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, partisinin il başkanları toplantısında kendisinden talepte bulunan bazı başkanlara 'Çalışmıyorsunuz' dediği iddia edildi. Bazı illerin yanlış aday tercihi yüzünden kaybedildiğini dile getiren Erdoğan'ın "Halkı kibirlilerden kurtaracağız" dediği öğrenildi.

AKP'nin il başkanları toplantısında Erdoğan'dan olay sözler!

31 Mart Yerel Seçimleri'nden mağlubiyetle ayrılan AKP'de seçim sonuçları tartışılmaya devam ediyor.

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin il başkanlarıyla bir araya geldi. Erdoğan'ın toplantıda kendisinden talepte bulunmak için söz alan bazı il başkanlarına “Çalışmıyorsunuz” diye çıkıştığı öğrenildi.

"YATIRIMLARI ANLATAMIYORSUNUZ"

İktidara yakınlığıyla biline Türkiye Gazetesi'nde yer alan habere göre, Erdoğan’ın Çorum’a hızlı tren, Eskişehir’in bir ilçesine de tren hattı isteyen il başkanlarına “En büyük hızlı tren yatırımlarını İstanbul, Ankara, Eskişehir’e yaptık. Bu işler sadece yatırım yapmakla olmuyor, çalışmıyorsunuz. Çorum mitingi çok kalabalıktı ama oy kaybı yaşadık, ilçe kaybettik. Yaptığımız yatırımları anlatamıyorsunuz” diye konuştu.

"HALKI KİBİRLİLERDEN KURTARACAĞIZ"

“Halkı kibirlilerden kurtaracağız” diyen Erdoğan’ın bazı illerin yanlış aday tercihi yüzünden kaybedildiğini dile getirdiği de öğrenildi. Erdoğan “Yozgat ve Şanlıurfa’yı yanlış aday yüzünden kaybettik” değerlendirmesinde bulundu.

KARABÜK TEŞKİLATINA TEBRİK

Erdoğan’ın Türkiye’nin en genç belediye başkanı seçilen Karabük Belediye Başkanı’nı ve İl Başkanı’nı seçimlerdeki başarısından dolayı da tebrik ettiği, talepleri için ilgili bakanlıklarla istişare hâlinde olmaları talimatı verdiği ifade edildi.

"ŞATAFATTAN UZAK DURUN"

Öte yandan toplantıya katılan il başkanları ve belediye başkanlarına sunum yapan Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Ziya Yılmaz “Şatafat, lüks, gösteriş ve korumalardan uzak durun. Davayı içselleştirerek çalışın” uyarısında bulundu.


Haber Kaynağı : 12punto

AKP Recep Tayyip Erdoğan