Aşağıdaki tarih aralığında yayınlanmış haberleri bul
Aşağıdaki tarih aralığında yayınlanmış haberleri bul
ve ve
ve ve
ve ve
Temizle
Euro
Arrow
34,8331
Dolar
Arrow
32,5468
İngiliz Sterlini
Arrow
40,5688
Altın
Arrow
2429,0000
BIST
Arrow
9.645

Katilin annesi de gözaltına alındı: 'Anneme sarkıntılık etti öldürdüm'

İstanbul'da, yanan iş yerinde elleri arkadan bağlanmış şekilde cesedi bulunan 39 yaşındaki Mustafa Bayraktar'ın cinayeti ile ilgili yeni gelişme yaşandı. Soruşturma kapsamında katil zanlısı Batın D.’nin annesi Hasret D. Ve bir kişi daha gözaltına alındığı ortaya çıktı. Şüpheli Batın D.'nin ifadesinde maktulün, annesine sarkıntılık yaptığını, cinayeti bu nedenle işlediğini söyledi. Soruşturmanın ardından 3 kişi adliyeye gönderildi.

Katilin annesi de gözaltına alındı: 'Anneme sarkıntılık etti öldürdüm'

Müslim SARIYAR/12punto.com.tr

İstanbul Bahçelievler'deki Kocasinan Merkez Mahallesi'nde, 27 Mart günü saat 10.00 sıralarında hurda deposu olarak kullanılan iş yerinde çıkan yangın itfaiye ekipleri tarafından söndürmüş ve yapılan incelemelerde bir erkeğe ait ceset bulunmuştu.

Elleri arkadan bağlanmış ve bıçakla öldürüldüğü ortaya çıkan Mustafa Bayraktar’ın cinayetiyle ilgili yeni gelişme yaşandı.

ÖNCE KATİL ZANLISI GÖZALTINA ALINDI

Olaydan sonra harekete geçen Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri, çalışma başlattı.

Yapılan çalışmada, Bayraktar’ın cesedi bulunduğu işyerini işlettiği belirlenen 22 yaşındaki Batın D. , gözaltına alındı.

Gözaltına alına Batın D’nin alınan ifadesinde, işyerine gelen Mustafa Bayraktar’ın annesine sarkıntılık yaptığını iddia ederek cinayeti bu nedenden işlediğini iddia etti.

ANNEDE GÖZALTINA ALINDI

Katil zanlısı, Bayraktar’ı  bıçakladıktan sonra cesedi varile koyarak iş yerini ateşe verdiğini anlattı.

İfadenin ardından polis ekipleri, kendisine sarkıntılık yapıldığı iddia edilen anne Hasret D.’yide gözaltına aldı. Olayla ilgili yapılan güvenlik kamera çalışmalarında, Mustafa Bayraktar’ın bir araçla işyerine geldiği belirlendi. İncelemede Bayraktar’ın kullandığı aracın Emircan K. Adlı kişiye ait olduğu belirlendi. Emircan K.’da gözaltına alındı. Soruşturmanın ardından 3 kişi adliyeye sevk edildi.

 


Haber Kaynağı : Müslim Sarıyar

Mustafa Bayraktar Cinayet