Aşağıdaki tarih aralığında yayınlanmış haberleri bul
Aşağıdaki tarih aralığında yayınlanmış haberleri bul
ve ve
ve ve
ve ve
Temizle
Euro
Arrow
34,9385
Dolar
Arrow
32,5064
İngiliz Sterlini
Arrow
40,8451
Altın
Arrow
2441,0000
BIST
Arrow
10.087

Sınav saatinde yine gürültü çıkardılar: Veliler, zabıta ekiplerine bildirdi

Türkiye genelinde olduğu gibi Bilecik’te de üniversite sınavlarının 2’nci oturumu olan Alan Yeterlilik Testleri (AYT) 10.15’te sorunsuz bir şekilde başlarken, dün sınav saatinde ses çıkaran inşaat işçileri bugün de çalışmaya devam ettiler.

Sınav saatinde yine gürültü çıkardılar: Veliler, zabıta ekiplerine bildirdi

Bilecik'te AYT problemsiz bir şekilde başlarken, sınava girecek adaylar sabahın erken saatlerinde aileleri birlikte sınava gireceklerin okulların yolunu tuttu.

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi yerleşkesinde dün binlerce aile, çocukları sınava getirirken, yerleşke içinde yapılan Kredi Yurtlar Kurumu’na ait yurt binası inşaatında yaklaşık 100 işçinin yaptığı gürültü tepkilere neden olmuştu.

Bilecik Belediyesine ait Zabıta Müdürlüğü ekipleri anında duruma müdahale ederken, çalışmaları kesmeyen işçilere polis müdahale etmişti.

YKS sınavının ikinci oturumunda bugün de Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi yerleşkesinde bulunan binalarda binlerce öğrenci sınava girdi.

Dün gürültü yapan yurt binası inşaatındaki işçiler bugün de çalışmalarına devam etti. Gürültüden rahatsız olan veliler durumu hemen zabıtaya bildirdi. Ekipler jet hızıyla inşaat sahasına gelirken, çalışmaları anında dururdu.

İşçilerin dün ve bugün yaptıkları bu gürültü adeta ’pes’ dedirtti.

Öte yandan zabıta ekipleri kentin dört bir yanındaki inşaatları gezerken, gürültü yapanları uyardı.


Haber Kaynağı : İHA

AYT TYT YKS sınav Bilecik