Aşağıdaki tarih aralığında yayınlanmış haberleri bul
Aşağıdaki tarih aralığında yayınlanmış haberleri bul
ve ve
ve ve
ve ve
Temizle
Euro
Arrow
34,7454
Dolar
Arrow
32,5274
İngiliz Sterlini
Arrow
40,5990
Altın
Arrow
2487,0000
BIST
Arrow
9.693

Üsküdar Belediye Başkanı Sinem Dedetaş mazbatasını aldı

Üsküdar Belediye Başkanı seçilen CHP adayı Sinem Dedetaş, ilçe seçim kuruluna giderek mazbatasını aldı.

Üsküdar Belediye Başkanı Sinem Dedetaş mazbatasını aldı

Sinem Dedetaş, CHP İstanbul İl Başkanı Özgür Çelik ve CHP'li yöneticilerle birlikte Üsküdar İlçe Seçim Kurulu'na gitti. Seçim kurulunun düzenlediği mazbata, hakimler tarafından Dedetaş'a takdim edildi.

Dedetaş ardından seçim kurulu önünde kendisini bekleyenlere seslendi. 

CHP yönetimine, seçim çalışmasına katılan partililere teşekkür eden Sinem Dedetaş, "Siz değerli komşularıma bize güvendiğiniz için, oylarınızla bu gururlu, onurlu göreve getirdiğiniz için çok teşekkür ediyorum. Bundan sonra sizin sevginize ve güveninize layık olmak için çok çabalayacağız" dedi.

"Önümüzden güzel bir dönem var" diyen Dedetaş, "Tabii ki icraatlarımızla önde olacağımız, çok çalışacağımız bir dönem. Sizlerin de destekleriyle, iletişimi koparmadan Üsküdarlıların Üsküdar'ı yönettiği bir döneme başlıyoruz. Güveninize, sevginize layık olmak için çalışacağız" şeklinde konuştu.

Sinem Dedetaş'ın ardından konuşan CHP İstanbul İl Başkanı Özgür Çelik, "Merhaba Üsküdar, yüzleriniz ne kadar güzel gülüyor. Pazartesi gününden beri İstanbul'un 39 ilçesinde, Türkiye'nin 81 ilinde insanlar bir başka gülüyorlar.

31 Mart seçimleri hem Üsküdar'a hem İstanbul'a hem Türkiye'ye umut oldu.

Bu umut Üsküdar'da Sinem Dedetaş'tır, İstanbul'da Ekrem İmamoğlu'dur ve Türkiye'nin dört bir yanında seçilen belediye başkanlarımızdır. Üsküdar'ın ilk kadın belediye başkanı Sinem Dedetaş, Üsküdar'a hayırlı olsun" dedi.


Haber Kaynağı : 12punto