1996 yapımı Kasırga filminin devamı: Kasırgalar filminden ilk fragman yayınlandı

1996 yılında gişe rekorları kıran Kasırga filminin devamı niteliğindeki Kasırgalar filminden (Twisters) ilk fragman yayınlandı.

1996 yapımı Kasırga filminin devamı: Kasırgalar filminden ilk fragman yayınlandı

Seyirciyi doğanın en harika ve yıkıcı güçlerinden biriyle, adrenalin dolu bir yolculuğa çıkaran 1996 yapımı Kasırga filminin devamı niteliğindeki Kasırgalar geri dönüyor.

Gösterime girdiği dönemde gişede 495,7 milyon dolar hasılat elde ederek 1996'nın en yüksek hasılat yapan filmlerinden biri olan ve etkileyici ses tasarımı ve görsel efektleriyle hafızalara kazınan Kasırga, devam filmiyle yeniden beyazperde olacak.

OYUNCU KADROSU BELLİ OLDU

Minari'nin Oscar adayı yazar-yönetmeni Lee Isaac Chung'ın yönettiği Kasırgalar'ın başrollerinde Altın Küre adayı Daisy Edgar-Jones ve Top Gun: Maverick’teki rolü ile bilinen Glen Powell yer alıyor.

Hortumların muazzam gücünü tahmin etmeye ve muhtemelen ehlileştirmeye çalışmak için bir araya gelen karşıt güçleri canlandıran ikiliye Anthony Ramos, David Corenswet, Brandon Perea, Sasha Lane, Daryl McCormack, Kiernan Shipka, Nik Dodani ve Maura Tierney gibi heyecan verici yeni bir oyuncu kadrosu eşlik ediyor.

KASIRGALAR FİLM KONUSU

Üniversite yıllarında bir kasırgayla yaşadığı yıkıcı karşılaşmanın etkisinde kaldıktan sonra şimdi New York'ta güvenli bir şekilde ekranlarda fırtına modellerini inceleyen eski bir fırtına avcısı olan Kate Cooper, çığır açan yeni bir takip sistemini test etmek için arkadaşı Javi tarafından açık alanlara geri götürülür.

Orada, yolu, şamatacı ekibiyle fırtına kovalama maceralarını yayınlamaktan zevk alan çekici ve pervasız sosyal medya yıldızı Tyler Owens'la (Powell) ile kesişir.

Fırtına mevsimi yoğunlaştıkça, daha önce hiç görülmemiş korkunç olaylar ortaya çıkar ve Kate, Tyler ve rakip ekipleri, hayatlarının mücadelesini verirken kendilerini Oklahoma'nın merkezinde birleşen çok sayıda fırtınanın tam ortasında bulurlar. 

Kasırgalar'ın yapımcılığını Oscar adayı Frank Marshall (Jurassic ve Indiana Jones serileri) ve Patrick Crowley (Jurassic ve Bourne serileri) üstleniyor. Senaryoysa En İyi Film adayı The Revenant'ın yazarı Mark L. Smith'e ait.

Ülkemizdeki dağıtımını TME Films’in üstlendiği, “Kasırgalar”, 19 Temmuz’da vizyonda olacak.


Haber Kaynağı : 12punto

Kasırgalar kasırga Film

İlgili Haberler