Arda Güler'in de içinde olduğu Real Madrid takım otobüsü kaza yaptı

UEFA Şampiyonlar Ligi'nde yarın deplasmanda Leipzig ile yapacağı maç için Almanya'ya giden Real Madrid takım otobüsü Almanya'da kaza yaptı.

Arda Güler'in de içinde olduğu Real Madrid takım otobüsü kaza yaptı

Real Madrid kafilesini taşıyan uçak Erfurt'ta havalimanına iniş yaptı. Real Madrid kafilesi Leipzig şehrine geçmek için kendilerini taşıyacak olan otobüse bindi.

Eichelborn ve Nohra arasında yer alan A4 Otobanında Real Madrid takım otobüsünün görüntüsünü çekmek isteyen bir kişinin direksiyon hakimiyetini kaybederek otobüse çarptığı belirtildi.

Alman basınından Bild'de yer alan haberde; Kazada kimsenin yaralanmadığı belirtildi ve takım otobüsüne çarpan araçta maddi hasar meydana geldiği bildirildi. 

ARDA GÜLER DE OTOBÜSTE YER ALIYORDU

Kaza esnasında Leipzig maçının kadrosunda yer alan milli futbolcu Arda Güler de otobüste yer alıyordu. Kısa bir duraklamanın ardından takım otobüsünün yoluna devam ederek Leipzig şehir merkezindeki otele ulaştığı ifade edildi.

Leipzig ile Real Madrid 13 Şubat Salı günü TSİ 23.00'te karşı karşıya gelecek.

KULÜPTEN AÇIKLAMA GELDİ

Real Madrid cephesinden konuyla ilgili yapılan açıklamada çok ciddi bir durumun olmadığı belirtilirken "sadece küçük bir trafik kazası" ifadeleri kullanıldı.Haber Kaynağı : 12punto

Arda Güler futbol havalimanı Kulüp Leipzig Real Madrid otobüs Trafik kazası