Aşağıdaki tarih aralığında yayınlanmış haberleri bul
Aşağıdaki tarih aralığında yayınlanmış haberleri bul
ve ve
ve ve
ve ve
Temizle
Euro
Arrow
34,9385
Dolar
Arrow
32,5064
İngiliz Sterlini
Arrow
40,8451
Altın
Arrow
2441,0000
BIST
Arrow
10.087

Astrolog Meral Güven hızını alamayıp küfürler savurdu!

Bu sezon ısrarla Fenerbahçe'nin şampiyon olacağını söyleyen astrolog Meral Güven, Galatasaray'ın şampiyonluğunu ilan etmesinin ardından sosyal medyada gündem oldu. Tepkilerin ardından sosyal medya hesabından Fenerbahçe taraftarına yönelik "Oh canıma değsin, beter olun" paylaşımını yapan Güven hızını alamayıp canlı yayında açtı. Güven, ağza alınmayacak sözlerle hakaretler savurdu.

Astrolog Meral Güven hızını alamayıp küfürler savurdu!

Süper Lig'de şampiyonluğa ulaşan taraf Galatasaray oldu.

Fenerbahçe'nin geçtiğimiz hafta deplasmanda Galatasaray'ı mağlup etmesinin ardından bir anda gündeme gelen atrolog Meral Güven'in açıklamaları ise bütün haftaya damga vurmuştu. Derbi sonrası Fenerbahçe'nin şampiyon olacağını iddia eden Güven'in açıklamaları çok konuşulmuştu.

ASTROLOG MERAL GÜVEN'DEN ÇİRKİN SÖZLER

Sarı-Kırmızılıların şampiyonluğunu ilan etmesinin ardından gözlerin çevrildiği Meral Güven, yine geceye damga vurdu. Bu kez Fenerbahçe taraftarını hedef alarak "Yüce mevlama şükürler olsun ki hevesinizi kursağınızda bıraktı." paylaşımda bulunan Güven, açtığı canlı yayında ağza alınmayacak küfürler savurdu.

Güven'in açtığı yayını izleyenler duyduklarına inanamadı.

Galatasaray'ın şampiyonluğu sonrası paylaşımlarda bulunan Güven, açıklamalarıyla da olay oldu:

"OH CANIMA DEĞSİN, BETER OLUN"

"Yüce mevlama şükürler olsun ki hevesinizi kursağınızda bıraktı. Geçen yıl ölmüş çocuğuma küfredip beni tehdit ediyordunuz. Adamın böyle hevesini kursağında bırakırlar. Oh canıma değsin, beter olun.

"ALLAH'A ŞİRK KOŞMAK NEYMİŞ GÖRDÜNÜZ MÜ?"

Allah'a şirk koşmak neymiş gördünüz mü? Rabbim sana şükürler olsun dualarımı kabul ettin.

Beni Allah gibi gördünüz, alın bakın sonuca. Beter olun. Öyle küfür edilmez, böyle hevesinizi kursağınızda bırakırlar.

"SIRA G.SARAY'A DA GELECEK"

Ben size gidin beni manşet mi yapın dedim? Allah'a ortak koşan insanlar her zaman eksiklerdir. Sıra Galatasaray tarafına da gelecek."

"ALLAH'IN DEDİĞİ OLUR"

Siz benimle dalga mı geçiyorsunuz? Ben üç yıldır hep doğru cevaplar verdim. Bir kez takdir görmedim. Ben salak mıyım? Küfür etmeden önce düşünecektiniz. Trabzonsporlular da heykelimi dikiyordu. Allah'ın dediği olur. Bunu da bir kenara yazın."


Haber Kaynağı : 12punto

İlgili Haberler