Aşağıdaki tarih aralığında yayınlanmış haberleri bul
Aşağıdaki tarih aralığında yayınlanmış haberleri bul
ve ve
ve ve
ve ve
Temizle
Euro
Arrow
34,9385
Dolar
Arrow
32,5064
İngiliz Sterlini
Arrow
40,8451
Altın
Arrow
2441,0000
BIST
Arrow
10.087

Aziz Yıldırım’dan yalanlama geldi!

Fenerbahçe'de başkan adaylığını açıklayan Aziz Yıldırım sosyal medyada dolaşan yönetim kurulu listeleri ile ilgili bir açıklama yaptı. Yıldırım, henüz bir yönetim veya kurul listesi hazırlamadığını ifade etti.

Aziz Yıldırım’dan yalanlama geldi!

Fenerbahçe'de mevcut başkan Ali Koç'un ardından adaylığını açıklayan Aziz Yıldırım'dan son dakika açıklaması geldi. Sosyal medyda ortaya atılan Aziz Yıldırım'ın yönetim kurulu listesini belirlediğine yönelik yapılan haberlerle ilgili yalanlama geldi. 

Aziz Yıldırım yaptığı açıklamada; "Sosyal medyada benim adıma bazı gerçek olmayan yönetim listeleri yayınlanarak dezenformasyon yaratılmaktadır.

Ben henüz bir yönetim veya kurul listesi hazırlamadım. 15 Mayıs Çarşamba günü yapacağım basın toplantısının ardından çalışmalara başlayacağım ve yönetimime/kurullara düşündüğüm isimlerle görüşeceğim.

Bu tip manipülatif paylaşımlar son derece ayıptır. Daha önce de defalarca ifade ettiğim gibi, benim ağzımdan çıkmayan bu tip yalan bilgilere itibar edilmemesini kamuoyundan rica ederim" ifadelerini kullandı. Haber Kaynağı : 12punto

Fenerbahçe Ali Koç Aziz Yıldırım