Aşağıdaki tarih aralığında yayınlanmış haberleri bul
Aşağıdaki tarih aralığında yayınlanmış haberleri bul
ve ve
ve ve
ve ve
Temizle
Euro
Arrow
34,8331
Dolar
Arrow
32,5468
İngiliz Sterlini
Arrow
40,5688
Altın
Arrow
2429,0000
BIST
Arrow
9.645

Jonjo Shelvey: Fenerbahçe Aston Villa'yı yener!

Çaykur Rizespor forması giyen Jonjo Shelvey, UEFA Konferans Ligi'ndeki olası Aston Villa - Fenerbahçe eşleşmesi hakkında konuştu.

Jonjo Shelvey: Fenerbahçe Aston Villa'yı yener!

Çaykur Rizespor'un sezon başında kadrosuna bedelsiz kattığı Jonjo Shelvey, açıklamalarda bulundu.

Sözlerine Çaykur Rizespor'un performansı hakkında başlayan Shelvey, "Futbolda her zaman inişler çıkışlar olabiliyor. Hatalarımızdan ders çıkardık. Önemli olan sezon sonu hedeflerimize ulaşmak. Ligi çok iyi bilmiyorum ama bu takımın ligde sürekli olarak üst sıraları zorlayabileceğini düşünüyorum. Ligde ilk iki sırayı kastemiyorum ama Çaykur Rizespor'un düzenli olarak Avrupa kupalarını zorlayacak kapasitesi var bence. Deplasmandaki kötü döngüyü kırdığımız zaman, onun vereceği öz güven ile çok daha iyi işler yapacağız" dedi.

PALUT, HOWE'YE BENZİYOR

Rizespor Teknik Direktörü İlhan Palut ile ilgili ise, "İlhan Palut'u Newcastle United menajeri Eddie Howe'a benzetiyorum" ifadelerini kullandı.

İngiliz oyuncu, ailesinin Rize'de olmaktan mutlu olduğunu şu ifadelerle açıkladı: "Çocuklarım burayı çok seviyor. Kulüp benim ne istediğimi biliyor, burada kalmak beni çok mutlu eder."

FENERBAHÇE KAZANIR

UEFA Konferans Ligi'ndeki muhtemel Fenerbahçe - Aston Villa eşleşmesi hakkında Jonjo Shelvey, "Aston Villa'ya özel bir ilgim ya da sevgim yok, olası bir eşleşmede umarım Fenerbahçe kazanır" dediHaber Kaynağı : 12punto

Çaykur Rizespor Jonjo Shelvey Aston Villa Fenerbahçe