Aşağıdaki tarih aralığında yayınlanmış haberleri bul
Aşağıdaki tarih aralığında yayınlanmış haberleri bul
ve ve
ve ve
ve ve
Temizle
Euro
Arrow
34,9385
Dolar
Arrow
32,5064
İngiliz Sterlini
Arrow
40,8451
Altın
Arrow
2441,0000
BIST
Arrow
10.087

ABD’de ölen fenomen Yağmur Taktaş’ın annesi Ayhan Taktaş: 'Yarışmayla gelen şöhret hayatımızı kararttı'

Türkiye'de katıldığı bir TV yarışmasıyla ünlenen sosyal medya fenomeni Yağmur Taktaş, geçtiğimiz haftalarda ABD'de yaşamını yitirdi. Fenomen Taktaş'ın annesi Ayhan Taktaş kızının ölümünden Türk asıllı ABD vatandaşı olan A.C.F'yi ve hayatlarını alt üst eden şöhreti sorumlu tuttu. Anne, "A.C.F. kızımın hayatına girince, bizim de hayatımız bitti. Kızım kurtulamadı" dedi.

ABD’de ölen fenomen Yağmur Taktaş’ın annesi Ayhan Taktaş: 'Yarışmayla gelen şöhret hayatımızı kararttı'

ABD'de sevgilisi A.C.F. tarafından öldürüldüğü iddia edilen Yağmur Taktaş'ın annesi Ayhan Taktaş, Günaydın'a konuştu.

Anne Aktaş, kızının son konuşmasında "Anne bu adam beni aç bırakıyor, paramı, pasaportumu aldı. Beni eve kilitliyor" dediğini belirtip ekledi: "A.C.F. kızımın hayatına girdi, hayatımız bitti. Kızımı o öldürdü. Defnedilmeden önce gördüm; 40 kilonun altına inmiş, vücudu darp izleriyle dolu, saçı, kaşı kazınmış haldeydi" dediğini aktardı.

İşte Ayhan Taktaş'ın açıklamaları:

"Canım gitti. Yağmur'umu genç yaşta toprağa verdim. Bir anne için en zor acı. Gece yarısı telefon açtılar, 'Kızınız öldü' dediler. Kızıma kıydılar. Yağmur'um çok çalışkan bir kızdı. Biz fakir bir aileyiz. Ben temizlik yaparak kızımı büyüttüm. Tek çocuğumdu. Kızım bana hep 'Çok çalışıp, anneciğim seni rahat ettireceğim' diyordu. Ama A.C.F. kızımın hayatına girince, bizim de hayatımız bitti. Kızım kurtulamadı ondan.

Kızım kaç defa ayrılmaya çalıştı ama bir türlü kızımın peşini bırakmadı. Üç yıl boyunca zehir etti hayatımızı. Bizi sürekli tehdit ediyordu. "Seni öldürürüm, kızını da öldürürüm, kocanı da öldürürüm" diyordu. Yağmur bizimle yaşıyordu. Evimizin oraya gelip, sokakta bize kaç defa saldırdı. Biz fakir insanlarız, okuma-yazmamız bile yok.

Biz baş edemedik bu adamla. Kızımı kurtaramadım. İstanbul'da kızımı otelde öyle kötü dövmüş ki Yağmur'umun dalağını almak zorunda kaldılar. Kızımı döverken videoya çekiyor. Dalağı patlayınca kızım çığlık atıyor. Kızımı o halde bırakıp gidiyor, otel görevlileri kızımı hastaneye yetiştiriyorlar.

Kızım şikayetçi oldu, dava açıldı o adama. Davadan ceza alacak diye Adana'ya kızımın yanına geldi. Sonra da tehditle kızımı Amerika'ya götürdü.

'KIZIMA UYUŞTURUCU VERMİŞ'

Kızınız uyuşturucu kullanıyor muydu?

Hayır. Adana'dayken hiç böyle bir durumla karşılaşmadım. O adam kullanıyordu ama. Kızıma zorla içirtmiş olabilir. Benim kızım hiç öyle şeyler kullanmadı yanımdayken. Kızımı günlerce aç bırakıyordu sonra da o haldeyken kızıma uyuşturucu verince fenalaşmış. Kızıma tüm bunları yaşatan başta o adamın annesi. Kızımı Amerika'da annesi de darp etmiş.

Ölüm haberini nasıl aldınız?

Beni gece yarısı bir numara aradı ve "Kızınız öldü" dedi. Sonra başka bir numara daha aradı "Hastaneden arıyoruz, kızınız öldü" dediler. Nasıl öldü hiçbir şey söylemediler. Daha sonra avukatımız aracılığıyla bir yazışma bulduk. Yağmur ölürken bu adam yanındaymış. Ambulansı o aramış. Kızıma uyuşturucu vermiş.

Kızım cinayete kurban gitti. Kızım Amerika'da beni arayıp "Anne beni öldürecek, ben evime dönenemeyeceğim" dedi. Kızımın ölüsü geldi. Kızımı A.C.F. öldürdü. Amerika'da kızımın ölüsünü on günden fazla beklettiler. Oradaki otopsi raporunda kızımın kollarında ve bacaklarında darp izi varmış. Ama ben kızımla ölmeden 3 gün önce görüntülü konuştuğumda Yağmur'un kaşı yarık, vücudunun her yeri morluk içindeydi. Saçları, kaşları kazınmış haldeydi. Kızımı defnetmeden önce yıkanırken de gördüm.

Vücudu darp izleriyle doluydu. Saçı, kaşı kazınmıştı. Kızım bir an önce huzura kavuşsun diye ölüsünü bekletmek istemedik. Amerika'dan gelince defnettik. Ama kızımın öldürüldüğüne eminim. Avukatımız Fethi Öksüz sağ olsun, hukuki süreci başlattı. Kızımın otopsi için mezarı tekrar açıldı. Kızımı o adam öldürdü. İlk önce kızımın dalağını patlattı, sonra da öldürdü. O adama yardım eden de annesidir. Gencecik kızımı toprağa verdim. Kızımı temizlik yaparak büyüttüm. Ne emekler verdim. Çok zor, tek evladımı toprağa verdim. Canım yangın yeri.

Keşke kızım hiç o programa katılmasaydı, ünlü olmasaydı da kızımın başına böyle belalar gelmeseydi, kızımı kaybetmeseydim. O adam Amerika'da elini kolunu sallayarak geziyor, benim kızım toprağın altında yatıyor. Çeksin cezasını başka annelerin de yüreğini yakmasın bu cani. O adam yakalanıp, iade edilince kızımın mezarına gidip "Bebeğim artık rahat uyuyabilirsin" diyeceğim.

SON GÖRDÜĞÜMDE KAŞLARI DA SAÇLARI DA KAZINMIŞ HALDEYDİ

Nasıldı kızınızı son kez gördüğünüzde?

O adam kızımın kaşlarını, saçlarını kazıtmış. Kızım tanınmayacak haldeydi. Yağmur'umu aç bıraktığı için kızım 40 kilonun altına inmişti. Perişan haldeydi benim güzel kızım. Tanınmayacak haldeydi. Kızımı defnetmeden önce de gördüm. Kızım acınacak haldeydi. Kızıma bunu yaşatanların da içi yansın.


Haber Kaynağı : 12punto

yağmur taktaş Sosyal medya fenomeni

İlgili Haberler