Aşağıdaki tarih aralığında yayınlanmış haberleri bul
Aşağıdaki tarih aralığında yayınlanmış haberleri bul
ve ve
ve ve
ve ve
Temizle
Euro
Arrow
35,8436
Dolar
Arrow
32,9105
İngiliz Sterlini
Arrow
42,5815
Altın
Arrow
2535,0000
BIST
Arrow
11.089

Hayko Cepkin'den 'milli jest': Konser saatini erkene çekti

Şarkıcı Hayko Cepkin, 6 Temmuz Cumartesi günü A Milli Futbol takımının Hollanda ile olan maçıyla çakışan konserinin saatini hayranının isteği üzerine erkene çekti.

Hayko Cepkin'den 'milli jest': Konser saatini erkene çekti

Almanya’da düzenlenen EURO 2024’te Milli Takım Hollanda ile çeyrek finalde karşılaşacak. A Milli Futbol Takımının maçı 6 Temmuz Cumartesi günü 22:00’de gerçekleşecek.

Hoyka Cepkin’in Türkiye maçıyla aynı gün Ataköy Marina’da sahne alacağı konserinin başlangıç saatini hayranının isteği üzerine değiştirdiğini açıkladı.

Bir takipçisinin kendisini etiketleyerek yaptığı “İlk defa çeyrek final gördüm. Maç saatinde Hayko Cepkin konserindeyiz. Şansım bu kadar” paylaşımına cevap veren Hayko Cepkin, normalde saat 22.00’de başlaması planlanan konserinin, maç ile çakışmaması için saat 20.15’te başlayacağını duyurdu.

Hayko Cepkin, takipçisine verdiği cevapta şu ifadeleri kullandı:

“Hizmet kapınıza kadar geldi. Milli takım çeyrek finale kalınca, Ataköy Marina konserimiz ile aynı gün aynı saate denk geldi. Biz de maç kaçmasın, izlenilsin diye konser saatimizi 20:15 e çektik. 22:00 konse biter sonra (şu anki) bilete göre minimum 5000 kişi maçı seyrederiz. İşte hizmeeeeğğt. Bizimle uyum içinde hareket eden organizasyona da teşekkürler Tekrar belirtiyorum dakik oluşumu zaten biliyorsunuz tam 20:15 konserimiz başlar ki maç saatine sarkmayalım sevgiler”


Haber Kaynağı : 12punto

Hayko Cepkin