Aşağıdaki tarih aralığında yayınlanmış haberleri bul
Aşağıdaki tarih aralığında yayınlanmış haberleri bul
ve ve
ve ve
ve ve
Temizle
Euro
Arrow
34,9385
Dolar
Arrow
32,5064
İngiliz Sterlini
Arrow
40,8451
Altın
Arrow
2441,0000
BIST
Arrow
10.087

'Umut Akyürek kardeşi Berat Akyürek'i ekmeğinden etti' iddiası

Türk Sanat Müziği sanatçısı Umut Akyürek'in kendi kardeşi Berat Akyürek'i işinden ettiği iddia edildi. Umut Akyürek'in, kardeşinin sahne aldığı mekanın yetkilisine, "Ben buraya çıkarsam buranın kalitesini artırırım" dediği öne sürüldü.

'Umut Akyürek kardeşi Berat Akyürek'i ekmeğinden etti' iddiası

Umut Akyürek ile kardeşi Berat Akyürek'in küs olduğu iddia edildi.

Sebebini ise 'Aramızda Kalmasın' adlı magazin programının sunucusu Müge Dağıstanlı şöyle özetledi:

"Umut Akyürek'in kendisi gibi şarkıcı kardeşi Berat Akyürek, Taksim'de meşhur bir kulüpte 5 aydır her cuma sahneye çıkıyordu. Bundan 4 ay kadar önce bir gün Umut Akyürek'le eşi Oktay Ertuğrul, Berat Akyürek'i dinlemek için kulübe gitti. Onlar en ön sırada oturdu.

Kulüp o geceden kısa bir süre sonra Berat Akyürek'le yollarını ayırmaya karar verdi. Yerine de Umut Akyürek ve eşiyle anlaştı. İşletmenin patronu, Berat Akyürek'e sesli bir mesaj atarak durumu bildirdi.

Durumdan şüphelenen ancak önceleri ses çıkarmayan Berat daha sonra 'Acaba ablamla kulüp sahibi konuştu, benim ayağım mı kaydırıldı' ihtimalini düşündü.

Berat bir süre sonra ise şöyle bir mesaj alıyor: Ablanız Umut Akyürek sizin sahne aldığınız kulüpte sahne almak istemiş, sizin yerinize artık onu tercih etmişler. Ablanız 'Ben buraya çıkarsam buranın kalitesini artırırım' demiş.

Bunun üzerine kardeşler arasında bir tartışma, soğukluk ve küslük başlamış. Berat Akyürek bu olaydan sonra ablasına 'Allah sizi ıslah etsin' mesajını çekmiş."


Haber Kaynağı : 12punto

Umut Akyürek Berat Akyürek