Aşağıdaki tarih aralığında yayınlanmış haberleri bul
Aşağıdaki tarih aralığında yayınlanmış haberleri bul
ve ve
ve ve
ve ve
Temizle
Euro
Arrow
34,9385
Dolar
Arrow
32,5064
İngiliz Sterlini
Arrow
40,8451
Altın
Arrow
2441,0000
BIST
Arrow
10.087

Ünlüler 1 Mayıs'ta emekçilere seslendi: 'Emek en kutsal değerdir!'

1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla, sosyal medya üzerinden ünlü isimlerin yaptığı paylaşımlar dikkat çekti.

Ünlüler 1 Mayıs'ta emekçilere seslendi: 'Emek en kutsal değerdir!'

Ajda Pekkan, Cem Yılmaz, Kerem Alışık, Yılmaz Erdoğan, Filiz Akın ve Türkan Şoray gibi birçok ünlü isim, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'nü sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla kutladı.

Ünlüler, mesajlarında emekçilerin önemini vurgulayarak, daha adil ve eşit bir çalışma ortamı dileklerini dile getirdiler.

AJDA PEKKAN

Üreten, hayat veren, alın teriyle ülkemizin büyümesine ve gelişmesine katkı sağlayan tüm emekçilerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü tebrik ediyorum. Herkesin adil bir şekilde çalıştığı,hiçbir işçinin hakkının yenilmediği,umut dolu yarınlara kavuşabilmek umuduyla...

CEM YILMAZ

Tüm emekçilerin 1 Mayıs'ını kutlarım. Çalışmanın ödev olması kadar, emeğin hakkını gözetmenin de görev olduğu güzel günler dilerim.

KEREM ALIŞIK

Mümkün mü erişebilmek emek ve alın teri ile yaşamanın yiğitliğine... Onurlu, yürekleri namuslu elleri ile dünyayı omuzlarında taşıyan tüm emekçilerimizin 1 Mayıs Emek ve Dünya Dayanışma Günü kutlu olsun.

YILMAZ ERDOĞAN 

Gördüğünüz her güzel şey, arkasında büyük bir emek, çaba ve dayanışma barındırır. Her kahkaha, her duygu dolu an, ardında sayısız özverili çalışma gizler. Görünmeyen kahramanlar her başarı hikâyesinin temel taşlarıdır. Onlar olmadan bu hikâyeler tamamlanamaz. 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü kutlu olsun.

FİLİZ AKIN

Bugün mayısı karşıladığımız ilk gün ve de çok önemli bir gün. Çünkü emek ve emeğin kutlandığı gün. Dilerim ağız tadıyla kutlanır 1 Mayıs... Emeğiyle, çalışararak hayatını kazananlara selam olsun.

TÜRKAN ŞORAY

Alın teri ve emek, en kutsal değerdir. İşçinin ve emekçinin bayramı kutlu olsun.


Haber Kaynağı : 12punto

1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü Ajda Pekkan Cem Yılmaz Filiz Akın Kerem Alışık Sosyal Medya Yılmaz Erdoğan Türkan Şoray