Aşağıdaki tarih aralığında yayınlanmış haberleri bul
Aşağıdaki tarih aralığında yayınlanmış haberleri bul
ve ve
ve ve
ve ve
Temizle
Euro
Arrow
36,0060
Dolar
Arrow
32,9969
İngiliz Sterlini
Arrow
42,8443
Altın
Arrow
2569,0000
BIST
Arrow
11.139

WhatsApp duyurdu: Yeni görüntülü arama özellikleri

WhatsApp, yeni görüntülü arama özelliklerini duyurdu. Artık, video görüşmelerde daha yüksek katılımcı sayısıyla beraber sesli videolar paylaşmak mümkün olacak. WhatsApp, günellemenin önümüzdeki birkaç hafta içinde kullanıma sunulacağını bildirdi.

WhatsApp duyurdu: Yeni görüntülü arama özellikleri

WhatsApp, yeni görüntülü arama özelliklerini duyurdu. Meta'nın sahibi olduğu platform, Zoom, FaceTime ve Google Meet gibi platformlara daha iyi rakip olabilmek adına yeni sesli ekran paylaşma özelliği, daha yüksek katılımcı sayısı ve hoparlör vurgulama özelliklerini tanıttı.

WhatsApp'ın yeni ekran paylaşımı özelliğiyle, görüşmeler sırasında videoları arkadaşlarınızla paylaşırken artık sesi de paylaşabiliyorsunuz.

KATILIMCI SAYISI 32'YE ÇIKTI

WhatsApp ayrıca, görüntülü görüşmelerdeki katılımcı sayısı limitini 32 kişiye çıkardığını duyurdu. Önceden en fazla 8 kişiyle görüşme yapılabiliyordu. Diğer bir yeni özellik olan hoparlör vurgulama ile, artık konuşan kişi katılımcılar listesinde ilk sırada görünüyor ve resmi vurgulanıyor.

Dolayısıyla kimin konuştuğu kolaylıkla tespit edilebiliyor.

SES KALİTESİ DE ARTTI

WhatsApp ayrıca daha kaliteli aramalar için yakın zamanda MLow codec bileşenine geçiş yaptığını vurguladı. Yeni kodek, gürültü ve yankı giderme özelliğiyle gürültülü ortamlarda daha iyi ses kalitesi sunmanın yanında, daha hızlı bağlantıya sahip kullanıcıların görüşmelerinin daha yüksek çözünürlükte gerçekleşmesini sağlıyor.

WhatsApp, günellemenin önümüzdeki birkaç hafta içinde kullanıma sunulacağını söyledi.


Haber Kaynağı : 12punto

İlgili Haberler

WhatsApp Zoom Platform