Aşağıdaki tarih aralığında yayınlanmış haberleri bul
Aşağıdaki tarih aralığında yayınlanmış haberleri bul
ve ve
ve ve
ve ve
Temizle
Euro
Arrow
34,8331
Dolar
Arrow
32,5468
İngiliz Sterlini
Arrow
40,5688
Altın
Arrow
2429,0000
BIST
Arrow
9.645

'Kral Charles'ın iki yıllık ömrü kaldı' iddiası

İngiliz In Touch Weekly dergisi, pankreas kanserine yakalanan Kral 3. Charles'ın durumunun iyiye gitmediğini iddia etti. Charles'a iki yıllık ömür biçildiği ve cenaze hazırlıklarının başladığı da ifade edildi.

'Kral Charles'ın iki yıllık ömrü kaldı' iddiası

Prens Harry'nin oyuncu Meghan Markle ile evlendikten sonra ailesine sırt dönerek ABD'ye yerleşmesi, Kraliçe Elizabeth'in vefatı, Prens Andrew hakkındaki iddialar, Kate Middleton'ın öldüğü haberleri derken İngiliz Kraliyet Ailesi'nin üzerindeki kara bulutlar dağılmıyor.

Annesinin ölümünden sonra tahta oturan Kral 3. Charles'a pankreas kanseri teşhisi konulmuştu. Konuyla alakalı İngiliz In Touch Weekly dergisi, Kral Charles'ın iki yıl ömrü kaldığını, 3. Charles için cenaze töreninin bile hazırlandığını aktardı.

Haberde, kanserin agresif olduğunu ve hızla yayıldığı yazılırken, "Kral Charles'ın cenazesi için 'Menai Köprüsü Operasyonu' adı verildi. Kraliçe Elizabeth'in cenaze töreni için 'Londra Köprüsü Operasyonu' kod adı kullanılmıştı." denildi.

'ZAYIFLADI VE UMUTSUZ'

In Touch dergisine konuşan üst düzey bir kaynak ise, "Kral Charles, Saray'ın açıkadığından çok daha hasta ve şu an ailesini ve monarşinin günlük görevlerini yerine getiremiyor. O çok zayıfladı, durum umutsuz." dedi. 


Haber Kaynağı : 12punto

Kral Charles Kate Middleton Londra Köprüsü Operasyonu Meghan Markle Prens Harry Pankreas kanseri

İlgili Haberler