Aşağıdaki tarih aralığında yayınlanmış haberleri bul
Aşağıdaki tarih aralığında yayınlanmış haberleri bul
ve ve
ve ve
ve ve
Temizle
Euro
Arrow
34,8331
Dolar
Arrow
32,5468
İngiliz Sterlini
Arrow
40,5688
Altın
Arrow
2429,0000
BIST
Arrow
9.711

Sarıyer Belediyesi yeni başkanından mesaj: Teşekkürler

31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimi'nde Sarıyer'in yei belediye başkanı yüzde 51.50 oyla Mustafa Oktay Aksu oldu. Aksu, seçim sürecinde yanında destek olan herkese teşekkürlerini iletti.

Sarıyer Belediyesi yeni başkanından mesaj: Teşekkürler

31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimi'nde Sarıyer'in yei belediye başkanı yüzde 51.50 oyla Mustafa Oktay Aksu seçildi. Aksu, seçim dönemindeki destekçilerine teşekkürlerini sundu. 

Aksu'nun konuşması şu şekilde:

"Birlikte kazandık, birlikte yöneteceğiz

Sarıyerimizi ve İstanbulumuzu daha güçlü bir geleceğe taşımak için irade ortaya koyan Sarıyerli komşularıma, gözünü kırpmadan sabahın ilk ışıklarına kadar okullarda, Yüksek Seçim Kurulu’nda oylara sahip çıkan demokrasi muhafızlarına, partimizin halk odaklı politikalarını sahada topluma güçlü bir biçimde aktaran Cumhuriyet Halk Partili yol arkadaşlarıma, Sarıyer örgütümüze yürekten teşekkür ediyorum. Makamını belediye binasının 5.katında halkına kapatan değil, yüzünü Sarıyer’in sokaklarında halkına dönen bir yönetim anlayışı ile yeni bir başlangıç için geliyoruz. Birlikte kazandık, birlikte yöneteceğiz.

‘Toplumcu ve halkçı belediyecilik dönemi tüm ülkemize hayırlı olsun’

CHP Genel Merkezimizin öncülüğünde Türkiye’nin dört bir yanında, Ekrem İmamoğlu Başkanımızın liderliğinde İstanbul’da ve değerli Sarıyerli komşularımın desteğiyle Sarıyer’de hayata geçireceğimiz toplumcu ve halkçı belediyecilik dönemimiz hayırlı olsun"


Haber Kaynağı : 12punto

Sarıyer Mustafa Oktay Aksu