Aşağıdaki tarih aralığında yayınlanmış haberleri bul
Aşağıdaki tarih aralığında yayınlanmış haberleri bul
ve ve
ve ve
ve ve
Temizle
Euro
Arrow
34,9385
Dolar
Arrow
32,5064
İngiliz Sterlini
Arrow
40,8451
Altın
Arrow
2441,0000
BIST
Arrow
10.087

AKP'li Ejder Açıkkapı: 'Fahiş fiyatla, fırsatçılıkla mücadelede geri adım olmayacak'

AKP Milletvekili Ejder Açıkkapı, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde (TBMM) basın açıklaması düzenledi. Açıkkapı, düzenlediği basın toplantısında "Fahiş fiyatla, fırsatçılıkla mücadelede geri adım olmayacak" dedi.

AKP'li Ejder Açıkkapı: 'Fahiş fiyatla, fırsatçılıkla mücadelede geri adım olmayacak'

AKP Elazığ Milletvekili Ejder Açıkkapı, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde (TBMM) basın açıklaması düzenledi.

Kamuda Tasarruf ve Verimlilik Paketi'nin Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz ile Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek tarafından kamuoyuyla paylaşıldığını anımsatan Açıkkapı, pandemi, bölgedeki çatışmalar ve deprem felaketiyle kaçınılmaz olarak artan ekonomik sıkıntıların önüne geçebilmek için birtakım tedbirleri hayata geçirmenin şart olduğunu vurguladı.

Bu anlamda ne ilk ne de son olacak kamuda tasarruf paketinin hazırlandığını söyleyen Açıkkapı, yeni tasarruf paketinin hayırlı olmasını diledi.

Açıkkapı, şöyle konuştu:

"Kamuda tasarruf paketinin hayata geçmesinin yanı sıra vatandaşımızın kanını emmeye kalkan fırsatçılarla mücadelemiz, artarak devam edecek. Fahiş fiyatla, fırsatçılıkla mücadelede geri adım olmayacak. Milletimizin aşına, yuvasına göz diken biri bin yapmaya kalkanlara büyük cezalar öngören yeni düzenlemeleri hayata geçirmeye devam ediyoruz."


Haber Kaynağı : AA

Ejder Açıkkapı AKP Kamuda tasarruf ve verimlilik paketi Ekonomi Mehmet Şimşek Cevdet Yılmaz