Aşağıdaki tarih aralığında yayınlanmış haberleri bul
Aşağıdaki tarih aralığında yayınlanmış haberleri bul
ve ve
ve ve
ve ve
Temizle
Euro
Arrow
34,7454
Dolar
Arrow
32,5274
İngiliz Sterlini
Arrow
40,5990
Altın
Arrow
2487,0000
BIST
Arrow
9.693

Üsküdar Milli Eğitim Müdürü'nde Hilmi Türkmen'e 'veda' mektubu: 'Tüm Türkiye kaybetti'

Üsküdar İlçe Milli Eğitim Müdürü Semih Durmuş, 31 Mart'ta gerçekleştirilen yerel seçimlerde ilçeyi kaybeden AKP'li Hilmi Türkmen'in X paylaşımının altına, "Tüm Türkiye kaybetti" yazdı. Durmuş'un yazısı tepki çekti.

Üsküdar Milli Eğitim Müdürü'nde Hilmi Türkmen'e 'veda' mektubu: 'Tüm Türkiye kaybetti'

31 Mart 2024 yerel seçimlerinde CHP'nin adayı Sinem Dedetaş oyların yüzde 49,9'unu alarak Üsküdar'ın yeni belediye başkanı oldu.

Seçimi kaybeden AKP'li mevcut başkan Hilmi Türkmen, X hesabından yaptığı paylaşımda "Değerli hemşehrilerim, canımdan aziz bildiğim Üsküdar. 2 dönem Başkan Yardımcısı, 2 dönem de Belediye Başkanı olarak bu aziz beldede size hizmet etmenin onurunu, gururunu şerefini yaşadık" dedi.

Üsküdar İlçe Milli Eğitim Müdürü Semih Durmuş, Hilmi Türkmen'in paylaşımının altına sonuçtan üzüntü duyduğunu belirten bir mesaj paylaştı.

"TEK KAYBETMEYEN SİZSİNİZ BAŞKANIM"

Semih Durmuş'un paylaşımı şöyle:

"Kıymetli Başkanım, Her insanın hayatında unutamayacağı önemli tarihler vardır. 31 Mart 2024'te benim asla unutamayacağım tarihlerden bir tanesi.. Bu tarihte sadece Üsküdar, Üsküdarlı Gençler, Bizler, değil tüm Türkiye kaybetti. Hepimiz kaybettik. Tek kaybetmeyen sizsiniz Başkanım.

Çünkü siz sadece Üsküdar'a nefel alıp Üsküdar'a nefes vermediniz. Edirne'den Kars'a, Hatay'dan Sinop'a herkese dokundunuz ve oraların nefes almasını sağladınız. Kendi ömrünüzden alıp bu şehre, bu ülkeye verdiniz.

Belediyeciliğin felsefesini değiştirdiniz. İnsan merkezli, eğitim odaklı ve gençlik temelli yüzlerce projeyi hayata geçirdiniz. Sayısız esereler bıraktınız bu şehre..

20 yıllık belediyecilik hayatınızda tüm çalışmalarınızı gelecek planlaması yapmadan Allah rızası için ve merkezine bu güzel şehrin insanlarının mutluluğunu koyarak yaptınız.

"Aşk ile çalışan yorulmaz" anlayışıyla gece gündüz demeden Üsküdar'ımıza ve eğitim camiamıza yaptığınız hizmetler için müteşekkiriz.

Bundan sonra da çok güzel ve özgün işlere imza atacağınıza eminiz.

Olan da hayır vardır.

Allah yar ve yardımcınız olsun"


Haber Kaynağı : 12punto