Aşağıdaki tarih aralığında yayınlanmış haberleri bul
Aşağıdaki tarih aralığında yayınlanmış haberleri bul
ve ve
ve ve
ve ve
Temizle
Euro
Arrow
34,9385
Dolar
Arrow
32,5064
İngiliz Sterlini
Arrow
40,8451
Altın
Arrow
2441,0000
BIST
Arrow
10.087

Aziz Yıldırım kabul etti! Ali Koç ile televizyona çıkıyor

Aziz Yıldırım Ali Koç'un canlı yayına çıkma teklifini kabul etti. Büyük buluşma bu akşam gerçekleşecek.

Aziz Yıldırım kabul etti! Ali Koç ile televizyona çıkıyor

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, kongrede yaptığı konuşmasında son kez Aziz Yıldırım'a seslenmişti. Başkan Koç, "Sayın Başkan çok geç değil. Saat 5'e geliyor. Akşam istediğiniz yerde TV'ye çıkalım. Hadi burada size muhtelif sebeplerden hakkınız yendiğini savunabilirsiniz, bize göre öyle değil, kameralarda kayıtlı mevcut. Bizi çok yere şikayet ettiniz, şimdi de İçişleri Bakanlığı'na şikayet ediyorsunuz. 

Fırsat bu fırsat. Konuşmanızı yapamadınız. Bu çağrı tarihte son kez olacak, bir daha olmayacak. İstediğiniz yerde akşam buluşalım, söyleyemediklerinizi söyleyin. Ben söyleyemediklerimi yüzünüze bakıp söylemek istiyorum" demişti.

Bu açıklama sonrası Aziz Yıldırım, "Sayın Başkan Ali Koç'u aradım. Kendisinin seçeceği bir ulusal kanalda, baş başa, moderatörsüz bir şekilde kendisiyle konuşabileceğimizi ilettim. Kendisinin seçeceği ulusal bir kanalda bu akşam canlı yayına çıkacağız." ifadesini kullandı.

İKİ ADAYIN KARŞI KARŞIYA GELECEĞİ KANAL BELLİ OLDU

Sports Digitale'den Yağız Sabuncuoğlu'nun yaptığı paylaşıma göre, NOW TV yayını iptal oldu! Habertürk yarışın kazananı oldu. Ali Koç-Aziz Yıldırım canlı yayını saat 23.00'te Habertürk'te yayınlanacak. Programın moderatörü Ahmet Selim Kul olacak.


Haber Kaynağı : 12punto

Ali Koç Aziz Yıldırım