Aşağıdaki tarih aralığında yayınlanmış haberleri bul
Aşağıdaki tarih aralığında yayınlanmış haberleri bul
ve ve
ve ve
ve ve
Temizle
Euro
Arrow
34,7454
Dolar
Arrow
32,5274
İngiliz Sterlini
Arrow
40,5990
Altın
Arrow
2487,0000
BIST
Arrow
9.693

Erol Bilecik Fenerbahçe'nin Süper Kupa kararını açıkladı!

Fenerbahçe İkinci Başkanı Erol Bilecik açıklamalarda bulunuyor. Bilecik, 7 Nisan tarihinde Şanlıurfa'da oynanacak Süper Kupa maçına Fenerbahçe'nin u-19 takımıyla çıkacağını açıkladı. Bilecik, aynı zamanda Türkiye Kupası organizasyonundan da 2 yıllığına çekildiklerini açıkladı.

Erol Bilecik Fenerbahçe'nin Süper Kupa kararını açıkladı!

Fenerbahçe İkinci Başkanı Erol Bilecik, bu hafta oynanacak Süper Kupa maçına u-19 takımıyla çıkılacağını duyurdu. Erol Bilecik aynı zamanda Fenerbahçe'nin önümüzdeki iki sezonda Türkiye Kupası'nda yer almayacağını duyurdu. 

Erol Bilecik'in açıklamaları şu şekilde: 

"Dün tarihi bir gün yaşadık. Yaklaşık 24 binin üzerinde katılım oldu. Muazzam kalabalıklar oldu. Genel olarak oy birliğiyle kabul edilen 4 madde vardı. Bu 4 maddenin koşulları vardı. Fenerbahçe'nin ortaya koymuş olduğu bütünlüğün, birliğin görülmesi güzeldir. Alınan 4 kararı 14.00 itibariyla yaptığımız toplantıda karar aldık. Kendi yol haritamızı çıkardık. 

Aldığımız karar maçlara çıkmamak değil. U19 takımımızla gideceğiz."

"15.35'te TFF'ye yazı gönderdik. Süper Kupa'yı ileri bir tarihe erteleyecekseniz ve yabancı hakem atayacaksanız bize bildirin dedik. Bu çürümenin resmi ortaya çıktı. Kararımız U19 takımıyla Urfa'ya gitme kararı aldık. Yarına kadar bir değişiklik olmazsa hazırlıklarımız bu şekilde olacak. Taraftarımız bize güvensin. İyi bir akıl koyarak Urfa'ya gidiyoruz. Taraftarımızın kendini kötü hisettirecek bir konum olmayacak. Taraftarımızın maça gitmesi için hazırlık yapmasına gerek yok. Aynı gün uçakla döneceğiz. Urfa kentine bir mesajımız var: Orada bir rekabeti sergileyen müthiş atmosterden affımızı isteyeceğiz. Boynumuzun borcu olsun sezon bitince ya da uygun bir zamanda Urfalılara Fenerbahçe A Takımı'nı seyrettireceğiz."

"Fenerbahçe, Olympiakos'la 11 Nisan'da karşılaşacak. Ülke puanı için çok önemli."

"Arkadaşlarımız gerekli planları yaptı. Çok rahat olsunlar. U19 için de tarihi fırsat."

"Mevcut dönem mayıs sonu itibariyla bitecek. Yeni bir kurul kurulacak."

GELECEK 2 SEZON TÜRKİYE KUPASI'NA KATILMAMAK

 

"Türkiye Kupası'ndan affınızı isteyen bir çalışma içine gireceğiz. Bayram sonrası TFF'ye gerekli başvuruları yapacağız. Türkiye Kupası'na 2 sezon katılmama kararı aldık."

 


Haber Kaynağı : 12punto

Fenerbahçe süper kupa Galatasaray