Aşağıdaki tarih aralığında yayınlanmış haberleri bul
Aşağıdaki tarih aralığında yayınlanmış haberleri bul
ve ve
ve ve
ve ve
Temizle
Euro
Arrow
34,5578
Dolar
Arrow
32,4896
İngiliz Sterlini
Arrow
40,4419
Altın
Arrow
2489,0000
BIST
Arrow
9.620

Zaniolo'nun geleceği netleşiyor: Menajerinden açıklama geldi!

İngiltere Premier Lig ekibi Aston Villa'nın Galatasaray'dan kiraladığı İtalyan futbolcu Nicolo Zaniolo'nun gelecek sezon hangi takımda oynayacağı merak konusu oldu. Zaniolo'nun menajeri Claudio Vigorelli, İtalyan basınına yaptığı açıklamada, Zaniolo'nun kendisini İngiltere'de kanıtlamak istediğini belirtti.

Zaniolo'nun geleceği netleşiyor: Menajerinden açıklama geldi!

Galatasaray'dan Aston Villa'ya kiralanan Nicolo Zaniolo'nun menajeri Claudio Vigorelli, İtalyan basınına dikkat çeken açıklamalar yaptı.

Vigorelli, İtalyan gazeteci Di Marzio'ya yaptığı açıklamada, "Nicolo, Avrupa Şampiyonası'na gitmeyi çok istiyor. Rekabetin çok zor olduğu Aston Villa'da kadroya girmek için elinden geleni yapıyor. Premier Lig'de oynamayı gerçekten istiyordu ve şu anda kendine lider bir rol biçmeye çalışıyor" dedi.

"GALATASARAY'DAKİ DENEYİMİ..."

İngiltere'de kendisini kanıtlamak istediğini söyleyen menajer, "Kendini kanıtlaması için hala birkaç ayı var. İngiltere ve Galatasaray'daki deneyimi onun hem oyuncu hem de bir insan olarak gelişmesini sağladı. Onunla sürekli konuşuyoruz, heyecanlı ve motive olduğunu söyleyebilirim" ifadelerini kullandı.


Haber Kaynağı : 12punto

Galatasaray Aston Villa Nicolo Zaniolo