Aşağıdaki tarih aralığında yayınlanmış haberleri bul
Aşağıdaki tarih aralığında yayınlanmış haberleri bul
ve ve
ve ve
ve ve
Temizle
Euro
Arrow
35,8436
Dolar
Arrow
32,9105
İngiliz Sterlini
Arrow
42,5815
Altın
Arrow
2535,0000
BIST
Arrow
11.089

Oğuzhan Uğur, Sagopa Kajmer'in Saygı1 iddialarına yanıt verdi

Sosyal medya üzerinden bir açıklama yapan televizyoncu ve yapımcı Oğuzhan Uğur, rapçi Sagopa Kajmer'in kendisine yönelik iddialarına yanıt verdi.

Oğuzhan Uğur, Sagopa Kajmer'in Saygı1 iddialarına yanıt verdi

Babala TV’nin sahibi Oğuzhan Uğur, sosyal medya hesabından 'Saygı1' gecesi için ilk kendisine teklif gittiğini söyleyen rapçi Sagopa Kajmer'e yanıt verdi.

Oğuzhan Uğur, ünlülerin yer aldığı ‘Saygı1’ isimli yeni bir program formatı çıkardı. Format kapsamında ünlü isimler, Ceza'nın şarkılarını yorumladı. Gazapizm, Sefo, Killa Hakan, Çakal, Ayben, Anıl Piyancı, Şehinşah, Contra, Baneva, Lil Zey, Cartel, Ozbi, Server Uraz, Candan Erçetin, Gripin ve Yener Çevik konserde sahne aldı.

Uğur, sosyal medya hesabından 'Saygı1' gecesi için ilk kendisine teklif gittiğini söyleyen rapçi Sagopa Kajmer'e yanıt verdi. Uğur, "Büyük ihtimalle kendisine yanlış bilgi verdiler… Çünkü format sahibi olarak birinci ağızdan söylüyorum, kendisine SAYGI1 için ben ve ekibim tarafından hiçbir teklif gitmemiştir" dedi. 

Ayrıca Uğur, "Çekim gecesine üç gün kala, Ceza için bir videoyla selam yollamasını en samimi duygularımla rica ettim. Küslük bitsin istedim. Reddetti, asla ısrar etmedim" diye konuştu. 

KÜSLÜK BİTSİN İSTEDİM

Oğuzhan Uğur açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

"Yunus abimizin (Sagopa Kajmer) işlerini çok seviyorum. Yıllardır severek dinliyorum. Hatta şarkıları dijital platformlarda gezmeye başlamadan evvel, Hedef12 albümü için kavgaya karışmışlığım bile vardır. O derece fanıyımdır. Ancak bu açıklamasını şaşkınlıkla okudum. Büyük ihtimalle kendisine yanlış bilgi verdiler… Çünkü format sahibi olarak birinci ağızdan söylüyorum, kendisine SAYGI1 için ben ve ekibim tarafından hiçbir teklif gitmemiştir.

 


Haber Kaynağı : 12punto

Oğuzhan Uğur Sagopa Kajmer Babala TV