Aşağıdaki tarih aralığında yayınlanmış haberleri bul
Aşağıdaki tarih aralığında yayınlanmış haberleri bul
ve ve
ve ve
ve ve
Temizle
Euro
Arrow
34,9385
Dolar
Arrow
32,5064
İngiliz Sterlini
Arrow
40,8451
Altın
Arrow
2441,0000
BIST
Arrow
10.087

Vecdet Öz, X’ten yüklendi! Destici gibi sözde milliyetçi taşeronlar…

BBP'nin Genel Başkanı Mustafa Destici'nin X platformundaki paylaşımına tepkiler gelmeye devam ediyor. Daha önce dava açacaklarını söyleyen Adalet Partisi Genel Başkanı Dr. Vecdet Öz, Destici için “sözde milliyetçi taşeronlar” ifadesini kullandı.

Vecdet Öz, X’ten yüklendi! Destici gibi sözde milliyetçi taşeronlar…

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, X platformu üzerinden 'terörün tüm unuslarına karşı topyekün mücadele edilmelidir' başlığıyla, Cumhur İttifakı partileri hariç Türkiye'deki birçok siyasi partiyi hedef alan paylaşımlarda bulunmuştu. Destici’ye hedef aldığı siyasi partiler başta olmak üzere büyük tepki geldi. Adalet Partisi Genel Başkanı Dr. Vecdet Öz dün yaptığı paylaşımda Destici hakkında dava açacaklarını açıklamıştı. Öz, Destici’ye bugün de yüklendi. Hüdapar’ın TBMM’de yaptığı bölücü açıklamalarını ve çözüm sürecini hatırlatan Öz şunları yazdı:

“Kulağa hoş gelecek öyle süslü sözler ediyor, öyle güzel rol yapıyorlar ki sanırsınız milli ve manevi değerlerin tek sahibi ve teminatı bunlar.. Mesela;

?Çürük raporu alan evlatları sıcak yuvalarında keyif çatarken cephede kahramanca mücadele eden yiğitlerimizle ailelerinden çok övünüp şehitlerin ardından en çok bunlar dövünüyorlar..

?Terörle kapalı kapılar ardından iş tutup açılım adı altında müzakereler yürütüyor, terör temsilcileri ile Oslo’da görüşmeler yapıyor, teröristleri sınırda devlet töreni ile karşılayıp hep birlikte megri megri diye ağıtlar yakıyor, bebek katiline sayın, terör yuvasına Kandil, katilin ayrıcalık içindeki kaldığı kodese İmralı diyerek teröristi ve terör olgusunu sempatik hale getiriyor, bebek katilini ziyaret edenlere devlet imkanı tahsis ediyor, terörist başının kardeşini devlet televizyonuna çıkarıyor sonra da terör karşıtıyız deyip tiyatro oynuyorlar..

?Atatürk ve Cumhuriyet düşmanı Hizbu-Terör yanlısı, domuz bağı zanlısı HÜDA PAR’ı meclise taşıyor, anayasanın ilk dört maddesi kaldırılsın diyerek rejime kalkışma suçu işleyen genel başkanları Zekeriya efendiye ve şehit Gaffar Okan’ın katillerine sessiz kalıyor, sonra da utanmadan Gaffar Okan’ın afişiyle reklam yapıyorlar..

?Gazze Gazze diye salya sümük ağlıyor, meydanlara çıkmak yerine Gazze’ye gitmiyor, hilafet nutukları atarak Müslüman kardeş tiyatrosu oynuyor, arka kapıdan ise İsrail’e her türlü yardımı gönderip kazandıkları milyarlarca dolarla Londra’ya yatırım yapıyorlar..

?PKK/PYD’ye her türlü desteği veren ABD ile arka kapı diplomasisi sürdürüyor, başımıza geçirilen çuvalın, düşürülen İHA’nın hesabını sormak ve üsleri kapatarak tavır tavır koymak yerine BOP projesine kaldığı yerden destek veriyor ve sonra da verilen şehitlere bizimle birlikte ağlıyorlar.. Bir asırdır böyle bir tiyatro görülmedi.. Senaryo da oyuncular da harika.. Lawrence bile solda sıfır kalır..

Özetle; Osmanlı sosuna batırılmış, Din ceketi giydirilmiş, Ecdat ve İslam’la alakası olmayan bu emperyal çakma düzeni Mehter, Ezan, Sela ve çakma tarihi diziler eşliğinde dayatarak milleti avutuyor ve ülkeyi hazmede hazmede, sindire sindire yok ediyorlar.. Bunu yaparken de Destici gibi sözde milliyetçi taşeronlar üzerinden bizler gibi vatanseverlere b…k atıp karalamaya çalışıyorlar..

Bu ülkenin biran evvel istismarcı çakma Milliyetçi, çakma Müslüman ve çakma Atatürkçülerden kurtulması gerekir.. NE KANDİL DAĞI NE DOMUZ BAĞI; YOLUMUZ CUMHURİYET VE ATATÜRK YOLUDUR.. Bu çapulculara asla taviz vermeyeceğiz ve geldikleri gibi gidecekler.. Ne Mutlu Türküm Diyene.. (Not: Ey FETÖ yağcısı Destici; yarın suç duyurusu yapıyoruz haberin olsun, Atatürkçü bir adli tıp hocası olarak attığın çamuru yalatacağımdan hiçbir endişen olmasın, hem de FETÖ’ye yaptığın methiyelerin hesabını da sorarak!..)”


Haber Kaynağı : 12punto

adalet partisi Büyük Birlik Partisi Cumhur İttifakı çözüm süreci Mustafa Destici siyasi partiler Vecdet Öz X platformu