Aşağıdaki tarih aralığında yayınlanmış haberleri bul
Aşağıdaki tarih aralığında yayınlanmış haberleri bul
ve ve
ve ve
ve ve
Temizle
Euro
Arrow
34,9385
Dolar
Arrow
32,5064
İngiliz Sterlini
Arrow
40,8451
Altın
Arrow
2441,0000
BIST
Arrow
10.087

Okan Buruk, küfürlü şampiyonluk kutlamasına dair ilk kez konuştu

Galatasaray'ın şampiyonluk kutlamasındaki görüntülerle ilgili olarak teknik direktör Okan Buruk ilk kez konuştu. Buruk yaptığı açıklamada "Şampiyonluk kutlamalarında abarttığımız yerler oldu, rahatsız olduğum şeyler oldu. Özür dilemek istiyorum" dedi.

Okan Buruk, küfürlü şampiyonluk kutlamasına dair ilk kez konuştu

Okan Buruk GSTV'ye özel röportaj verdi, şampiyonluk kutlamalarında yaptığı bu büyük hata için özür diledi. Buruk, "Kutlamalarda abarttığımız yerler oldu. Bu konuda rahatsız olduğum, mutsuz olduğum yerler oldu.

Okan Buruk olarak yıllarca insanların gözünde bir imajım var. Bunun etkilenmesinden dolayı üzüldüm. Özür dilemek istiyorum. Kimseyi hedef göstermesek de bazen yanlışlıklar olabiliyor. Kulüp başkanları ve futbolcularda da oluyor. Bu konuda rahatsız olduğumu söylemek istiyorum.

Bizler örnek insanlarız. Örnek olmaya devam etmeliyiz. Türk futboluna doğru bir şekilde hizmet etmeliyiz. Türk futboluna yakışır kişiler olmalıyız. Altını çizmek istedim" dedi.

"BAŞKANIMIZ TRANSFERDE NE İSTERSEK YAPACAĞIMIZI SÖYLEDİ"

Transfer konusunda da açıklamalarda bulunan Okan Buruk, "Başkanımız transferde ne istersek yapacağımızı söyledi. Galatasaray takımı çok güçlü bir kadro kuracak.

Başkanım sağolsun bu sene çok güçlü bir bütçeyle transfer işinde olacağının müjdesini verdi. Bugün Icardi ile konuştum. Keyfi çok iyi. Ailesiyle beraber. Önümüzdeki hafta Arjantin'e gidecek.

Ondan sonra Temmuz'da bizimle birlikte kampa katılacak. Barış Alper bu sezon da bizimle olacak. Onunla devam edeceğiz" ifadesini kullandı.

"MOURİNHO'YU ZATEN SÖYLEMEYE GEREK YOK"

Fenerbahçe'nn anlaştığı Jose Mourinho ve Beşiktaş'ın başına geçen van Bronckhorst ile ilgili görüşlerini dile getiren Okan Buruk, "Avrupa'da çok başarılı olmuş ve adından söz ettirmiş bir isim van Bronckhorst. Mourinho'yu zaten söylemeye gerek yok.

Avrupa'da Türk futbolundan bahsettirebilecek iki isim geldi. Bu bizi daha da motive eden bir şey. Onun dışında Trabzonspor'un başında Abdullah Avcı gibi bir teknik direktör var.

Bizim hedefimiz yine bu zorlu yarıştan şampiyonlukla çıkmak. Hedef 25" yorumunu yaptı.

BURUK'TAN ERDEN TİMUR İSTİFASINA DAİR YORUM

Okan Buruk son olarak Sportif A.Ş'deki görevinden ayrılan Erden Timur konusunda şöyle konuştu: "Erden Bey sevdiğimiz birisi. Galatasaray için önemli hizmetlerde bulundu.

Hepimiz devam etmesini istedik. Onun bırakması bizi üzüyor. Kendisinin söylediği gibi, ben de burada gelip geçiciyim Erden Bey de aynı şekilde, kendisi de söylediği için söylüyorum yanlış anlaşılmasın.

Tek isteğimiz Galatasaray başarısı. Devam etmeme kararı aldı ama Galatasaray başarısı için elinden geleni yapacak. Aslolan Galatasaray.”Haber Kaynağı : 12punto

Erden Timur Galatasaray Jose Mourinho Okan Buruk röportaj Şampiyon