Aşağıdaki tarih aralığında yayınlanmış haberleri bul
Aşağıdaki tarih aralığında yayınlanmış haberleri bul
ve ve
ve ve
ve ve
Temizle
Euro
Arrow
36,0285
Dolar
Arrow
33,0551
İngiliz Sterlini
Arrow
42,9337
Altın
Arrow
2623,0000
BIST
Arrow
11.139

Şaban Sevinç 'kredi kartı' dedi, Buket Aydın canlı yayında adeta çıldırdı

CHP ve Kılıçdaroğlu'nun yaptığı açıklamaların tartışıldığı bir programa konuk olan Buket Aydın, canlı yayın esnasında Şaban Sevinç ile tartıştı. Sevinç'in 'kredi kartıyla saat almaya benzemiyor' sözleri ardından Buket Aydın adeta çıldırdı ve programı terk etti.

Şaban Sevinç 'kredi kartı' dedi, Buket Aydın canlı yayında adeta çıldırdı

Canlı yayındaki tartışmanın bir noktasında CHP'li delegelerin parayla satın alınamayacağını söyleyen Şaban Sevinç, "Parayla pek çok şey satın alabilirsin pahalı saat, pahalı kolye ve saat alabilirsin ama CHP delegesini satın alamazsın" ifadelerini kullandı.

Aynı programa konuk olan Haberet Genel Yayın Yönetmeni Buket Aydın, Sevinç'in bu sözlerine "Bir de Ekrem İmamoğlu'nu zaten kendisini de Ekrem İmamoğlu konuşturuyor" şeklinde bir yanıt verdi.

Bunun üzerine Sevinç, "kredi kartıyla gidip saat almaya benzemiyor" sözlerini söyleyince canlı yayın karıştı.

Buket Aydın, uzun bir dönem sosyal medyayı meşgul eden ve Özgür Demirtaş'la girdiği kart polemiğinin yeniden gündeme getirilmek istendiğini söyleyerek ayağa kalktı ve tepkisini şu sözlerle gösterdi.

Aydın: Ben kredi kartıyla saat almıyorum Şaban Bey

Sevinç: Ben sana söylemiyorum

Aydın: Kime diyorsun? Görüyorsunuz değil mi yaptığı şeyi! Twitter üzerinden saat ve kredi kartıyla hakkında gündem yaratılmaya çalışılan benim... Sana kim yazıyor o mesajları Şaban Sevinç? Seni kim yönlendiriyor?

Bu sırada sinirle ayağa kalkan Buket Aydın programı terk etti ve giderken de şu sözleri sarf etti:

"Şov yapma haddini bil bu adam çok saygısız ve terbiyesiz bir insan. Ben bu yayını terkediyorum ben bu kadar rezil ve seviyesiz bir kişiyle yayına devam etmem. Herkes senin ne yaptığını biliyor! Sana o mesajları kim yazıyor Şaban Sevinç, seni kim böyle yönlendiriyor?"

Şaban Sevinç, programın ilerleyen dakikalarında "yanlış anlaşıldım" diyerek Buket Aydın'dan özür diledi.

 

BUKET AYDIN'IN KREDİ KARTI OLAYI NEDİR?

Buket Aydın'ın Rolex marka saati çok konuşulmuş ve saati kimin kredi kartıyla almış olabileceği üzerine yorumlar yapılmıştı.

Aydın bu sırada yaptığı kadın-erkek ilişkilerine yönelik, "Hesabı ödeyemeyen benimle yemeğe çıkmasın" açıklamasıyla birlikte daha çok konuşulmaya başlandı.

Özgür Demirtaş resmi sosyal medya hesabı üzerinden Buket Aydın'a "Kredi kartım bana ait" diye verdiği cevapla gündeme oturdu. 

Tartışma, Özgür Demirtaş'ın Mikonos tatilinden attığı fotoğrafla başladı. Buket Aydın fotoğrafı alıntılayarak "Hiç Çeşme'ye gitmemiş herhalde" yanıtını verdi. Yukarıdaki videodan bahseden Demirtaş, "Kredi kartım bana ait" dedi ve ortalık karıştı. 

"ALLAHIN İŞİNE BAK BUGÜNDE ÇEŞMEDEYİM!" DEDİ

Bu olaydan sonra tekrar paylaşım yapan Özgür Demirtaş "İster Mykonos da kullanırım ister Çeşme'de… Allah'ın işine bak bugün de Çeşmedeyim…" sözleriyle bir paylaşım daha yaptı.  Buket Aydın bu paylaşım üzerine sinirlenerek uzun bir paylaşımda bulundu.

Şu üsluba yanıtımdır. Okan Bayülgen'in programında bahsettiğin kart veriyorlar konusu; benimle alakalı bir konu değildir. Senelerdir medya patronlarına yalakalık yapan bazı dinozor genel yayın yönetmeni ve yazar erkeklerin bu kartları kullandığından bahsetmiştim. Konuşmamın tamamını izleyen ve biraz beyni olan herkes bunu anlar. Ayrıca Özgür Demirtaş, kendi kartın ama paraları nerelere yaltaklanarak kazanıyorsun o belirsiz :) zira bu kadar milliyetçiliğin gündem olduğu dönemde sanki Türkiye'de hiç bir şey yokmuş gibi Yunanistan seviciliği yapman neye hizmet ettiğinin bir kanıtı. Demirtaş ayrıca senin tarafında bir kadına böyle bir üslupla konuşulsa kadına şiddet diye kendini parçalayacak olan sen yine hem kaliteni hem de kapasiteni belli ettin. Yalakalarınla sanal dünyada mutluluklar.

DEMİRTAŞ'IN YANITI GECİKMEDİ

Demirtaş aldığı bu uzun mesaja "Buket, Benim iki kulağımın arasında bir organ var adına beyin diyorlar. Ben onu kullanarak para kazanıyorum. Bu mesajı da sana Çeşme'den yazıyorum. Şansa bak. Sana söyleyebileyim diye bugün Çeşme'de olmam güzel tesadüf. Bir daha tanımadığın insanlara laf etme. Yanıtını alırsın." sözleriyle cevap verdi.

SOSYAL MEDYADA ORTALIK BİRBİRİNE GİRDİ

Buket Aydın son olarak şu cevabı verdi ve tartışma sonlandı.

Özgür, bana verdiğin yanıt kumaşını ortaya koydu. O çok övündüğün organın; övündüğün kadar çalışmıyor hani iki kulağının arasında olan. Kaliteni bir tweetimle ortaya çıkardım. Yalaka ve beynini kiraya vermiş muhaliflerin seni övmesi gerçeği değiştirmez…


Haber Kaynağı : 12punto

Aydın Buket Aydın kredi kartı Özgür Demirtaş Şaban Sevinç tartışma