Aşağıdaki tarih aralığında yayınlanmış haberleri bul
Aşağıdaki tarih aralığında yayınlanmış haberleri bul
ve ve
ve ve
ve ve
Temizle
Euro
Arrow
36,0060
Dolar
Arrow
32,9969
İngiliz Sterlini
Arrow
42,8443
Altın
Arrow
2569,0000
BIST
Arrow
11.139

THY'den 'seferlerde gecikme' açıklaması

THY geciken seferlerle ilgili açıklama yaptı. Yapılan açıklamada "Avrupa hava sahasındaki yoğunluk seferlerde gecikmelere neden oluyor. Süreci minimize etmek adına yetkili ekiplerimiz çalışıyor" denildi.

THY'den 'seferlerde gecikme' açıklaması

Türk Hava Yolları (THY) Basın Müşaviri Yahya Üstün, sosyal medya platformu X üzerinden yaptığı paylaşımda, THY seferlerinde zaman zaman yaşanan gecikmelerle ilgili olarak açıklama yaptı.

Üstün, paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

Yolcularının memnuniyetini daima odak noktası alan bayrak taşıyıcı havayolumuz, Bayram tatili boyunca ilâve talebi karşılamak adına ek seferler düzenlemektedir.

Uçuşlarımızın zamanında kalkışına yönelik sergilediğimiz tüm gayrete rağmen, mevcut meteorolojik etkiler ve özellikle Avrupa’da yaşanan hava sahası yoğunlukları nedeniyle seferlerimize kalkışlarında slot uygulanmakta ve bu da zaman zaman gecikmelere neden olabilmektedir.

Süreci minimize etmek adına yetkili ekiplerimiz bilfiil çalışmakta olup, uçuşlarının güncel durumuyla ilgili olarak da yolcularımıza vakitlice ulaşmaktadırlar. Bu oldukça yoğun Bayram trafiğinde, yolcularımızın uçuşlarını, Türk Hava Yolları kalitesinden zerre ödün vermeksizin icra etme gayretimizle kendilerine iyi uçuşlar diliyor, Kurban Bayramlarını tebrik ediyoruz.


Haber Kaynağı : 12punto

avrupa havayolu thy Türk Hava Yolları