Aşağıdaki tarih aralığında yayınlanmış haberleri bul
Aşağıdaki tarih aralığında yayınlanmış haberleri bul
ve ve
ve ve
ve ve
Temizle
Euro
Arrow
34,9385
Dolar
Arrow
32,5064
İngiliz Sterlini
Arrow
40,8451
Altın
Arrow
2441,0000
BIST
Arrow
10.087

Türkiye'yi sarsan cinayete tepkiler çığ gibi büyüyor: Böyle gaddarlık olur mu?

Balıkesir'de kuryelik yaparken bıçaklı saldırıya kurban giden üniversite öğrencisi Ata Emre Akman'ın, 25 bıçak darbesiyle öldürülmüştü. Yaşanan bu olay sonrasında sosyal medyadaki kullanıcılar bu cinayete çok sert tepki gösterdi.

Türkiye'yi sarsan cinayete tepkiler çığ gibi büyüyor: Böyle gaddarlık olur mu?

Balıkesir'de kuryelik yapan Ata Emre Akman, çalıştığı zincir restorana gelen siparişi adresine teslim ettikten sonra, E.Ö. tarafından defalarca bıçaklanarak hayatını kaybetmişti. 

KAMERA GÖRÜNTÜLERİ ORTAYA ÇIKMIŞTI

Balıkesir'in Karesi ilçesinde bıçaklı saldırıda hayatını kaybeden, harçlığını çıkarmak için motokuryelik yapan üniversite öğrencisi 20 yaşındaki Ata Emre Akman cinayetinde kan donduran kamera görüntüleri ortaya çıkmıştı. Cinayet anına ait görüntüler vahşetin boyutu bir kez daha gözler önüne serildi.

Cinayet anına ait görüntülerde, sipariş götürdüğü evden İnen Akman'ı, sokakta 17 yaşındaki E.Ö.'nün karşıladığı görüldü. E.Ö'nün, Akman'ı yakasından tuttuğu ve defalarca bıçakladığı anlar kameraya yansımıştı. 

Motokurye Akman'ın, aldığı bıçak darbeleri sonucu bir süre sendeleyerek yürüdüğü ve ardından ise motosikletinin yanına gelip düştüğü görüldü.

TEPKİLER ÇIĞ GİBİ BÜYÜDÜ 

20 yaşındaki genç motokurye Ata Emre Akman'ın vahşice katledilmesinin ardından yaşanan olaya tepkiler çığ gibi büyüyor. Sosyal medya üzerinden paylaşım yapan kullanıcılar cinayete sert tepki gösterdi.

 

 


Haber Kaynağı : 12punto

Ata Emre Akman İsmail Saymaz