Aşağıdaki tarih aralığında yayınlanmış haberleri bul
Aşağıdaki tarih aralığında yayınlanmış haberleri bul
ve ve
ve ve
ve ve
Temizle
Euro
Arrow
34,5635
Dolar
Arrow
32,3836
İngiliz Sterlini
Arrow
40,4880
Altın
Arrow
2463,0000
BIST
Arrow
9.487

31 Mart'ta AKP kaç kişiyle sahada olacak? Ali İhsan Yavuz açıkladı

Seçim sonuçlarının çok hızlı şekilde alınacağını söyleyen AKP Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, partisinin 2 milyon aktif kişiyle sahada olacağını söyledi.

31 Mart'ta AKP kaç kişiyle sahada olacak? Ali İhsan Yavuz açıkladı

31 Mart 2024'teki yerel seçimlere 2 gün kaldı.

AKP Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, yerel seçim öncesi bilgilendirme toplantısı düzenledi.

Muhtarlık seçimiyle birlikte 4 oy pusulasının olduğunu anlatan Yavuz, “Muhtarlık pusulası hariç, tek zarf mühürle birlikte kendisine verilecek ve herkes oy kullandıktan sonra oyunu sandığa atacak.” ifadelerini kullandı.

NTV'de yer alan habere göre; Ülke genelinde 250 bin 903 seçim sandığı kurulacağını ifade eden Yavuz, “Seçim günü çok önemli, akşamı da çok önemli. Onun için gözünüz kulağınız bizde olsun. Çok iddialı bir şekilde seçimi çok hızlı bir şekilde alan, toplayan ve aynı zamanda seçim sonuçlarını analiz eden ve itiraz şikayetlerini de bu sistem içinde koordine eden bir partiyiz.” ifadelerini kullandı.

Yavuz, “Seçim sonuçlarını çok hızlı alacağımız için herhangi bir manipülasyon olmasın diye sık sık açıklamaları girmek istiyoruz.” dedi.


Haber Kaynağı : 12punto

Ali İhsan Yavuz oy pusulası seçim yerel seçim