İzmir ve Çankaya için ismi geçiyordu: İrfan Değirmenci'den adaylık açıklaması!

Halk TV’ye veda eden gazeteci İrfan Değirmenci, Türkiye İşçi Partisi’nin İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olacağı yönündeki iddialarla ilgili açıklama yaptı.

İzmir ve Çankaya için ismi geçiyordu: İrfan Değirmenci'den adaylık açıklaması!

Halk TV Ana Haber Bülteni’ni sunan gazeteci İrfan Değirmenci, geçtiğimiz akşam programın kapanışında kanala veda etti.

Değirmenci’nin ayrılığı sonrası Halk TV’den yapılan açıklamada Türkiye İşçi Partisi ayrıntısı dikkat çekti. Mesajda, Değirmenci'nin TİP saflarında mücadele edeceği belirtilirken, kendisine başarılar dilendi.

DEĞİRMENCİ'DEN ADAYLIK AÇIKLAMASI

Türkiye İşçi Partisi’in İzmir ya da Çankaya adayı olacağı öne sürülen İrfan Değirmenci’den açıklama geldi.

gercekizmir.com'a konuşan Değirmenci, "Bunun İzmir’de konuşuluyor olması beni çok mutlu ediyor. Başka şehirlerde de konuşuluyor olması mutlu ediyor. Ben halkımızın mücadelesini büyüteceğim her yerde bana uygun görülecek her pozisyona adayım" dedi.

“İzmir seçenekler arasında mı?” sorusunu yanıtlayan Değirmenci, “Parti Meclisi’miz var, her partide olduğu gibi. Tartışacağız, konuşacağız. Süreç belli en geç 20 Şubat’ta Yüksek Seçim Kurula’na (YSK) listeler teslim edilmiş olacak. Genel seçimlerde milletvekili seçildik aslında itirazlarımı kabul etmiş olsalardı elimizde belgeler vardı ama mücadele devam ediyor. Bir kez kaybettiysen bir daha dene ama bir daha yenil ama daha güzel yenil” ifadelerini kullandı.


Haber Kaynağı : 12punto

İrfan Değirmenci Halk TV Çankaya Türkiye İşçi Partisi İzmir