Aşağıdaki tarih aralığında yayınlanmış haberleri bul
Aşağıdaki tarih aralığında yayınlanmış haberleri bul
ve ve
ve ve
ve ve
Temizle
Euro
Arrow
34,8331
Dolar
Arrow
32,5468
İngiliz Sterlini
Arrow
40,5688
Altın
Arrow
2429,0000
BIST
Arrow
9.757

Netflix, Kuş Uçuşu'nun final sezonundan fragman paylaştı

Netflix, farklı hayat biçimlerine sahip olan X kuşağı ile Z kuşağının çarpışmasını konu alan Kuş Uçuşu’nun üçüncü ve final sezonundan yeni bir fragman paylaştı.

Netflix, Kuş Uçuşu'nun final sezonundan fragman paylaştı

Başrollerini Birce Akalay, Miray Daner ve İbrahim Çelikkol'un paylaştığı 'Kuş Uçuşu' dizisinin üçüncü sezonu 11 Nisan'da Netflix’te izleyicilerle buluştu

Beklenmedik kararlar ve sürprizlerle dolu yeni sezonda X ve Y kuşağı, son kez karşı karşıya geliyor. Lale (Birce Akalay) ve Kenan (İbrahim Çelikkol) hem kariyerlerinde hem de ilişkilerinde farklı bir sınavla karşılaşırken; Aslı (Miray Daner) ve Yusuf (Demircan Kaçel), medya dünyasının zorlu şartlarında var olabilmek ve kendilerine bir yer edinmek için verdikleri mücadeleye devam ediyor.

Üçüncü ve final sezonda tüm karakterler kendi savaşlarını kazanmak için son güçlerini kullanıyor ve orman nihayet nihai düzenine kavuşuyor. 

KUŞ UÇUŞU 3. SEZON HAKKINDA

Kameraların karşısına bu defa başka bir tanıdık yüz yerleşirken, önceki ittifaklar bozuluyor, yeni ilişkiler kuruluyor ve habercilik dünyasında kartlar bir kez daha yeniden dağıtılıyor. 


Haber Kaynağı : 12punto

Birce Akalay İbrahim Çelikkol Kuş Uçuşu Miray Daner Netflix

İlgili Haberler