Aşağıdaki tarih aralığında yayınlanmış haberleri bul
Aşağıdaki tarih aralığında yayınlanmış haberleri bul
ve ve
ve ve
ve ve
Temizle
Euro
Arrow
34,9385
Dolar
Arrow
32,5064
İngiliz Sterlini
Arrow
40,8451
Altın
Arrow
2441,0000
BIST
Arrow
10.087

Buse Terim'den Volkan Bahçekapılı açıklaması: 'Hayat boyu görüşeceğiz'

Sosyal medya fenomeni Buse Terim ile iş insanı Volkan Bahçekapılı, 2014 yılında görkemli bir düğünle hayatlarını birleştirmişti. İki kızları olan ünlü çift, geçtiğimiz günlerde 10 yıllık evliliklerini tek celsede bitirmişti. Buse Terim, boşanmanın ardından ilk kez konuştu: "Ayrılmak ve boşanmak bunlar normal. Ömür boyu görüşeceğiz"

Buse Terim'den Volkan Bahçekapılı açıklaması: 'Hayat boyu görüşeceğiz'

Teknik direktör Fatih Terim ile Fulya Terim'in küçük kızları Buse Terim, 2014'te iş insanı Volkan Bahçekapılı ile görkemli bir düğün yaparak dünyaevine girmişti.

Ünlü çift, ilk çocukları Nil'i 2016’da, ikinci kızları Naz'ı ise 2018'de kucaklarına almıştı.

Çift, 10 yıllık evliliğin ardından geçtiğimiz aylarda birbirlerini sosyal medya hesaplarından takip etmeyi bırakmıştı. Bu hamlenin ardından ayrılacakları iddia edilen Terim ile Bahçekapılı, aşklarına bir şans daha vermişti.

İkinci şanlarında da ilişkilerini yürütemeyen ikilinin, 10 yıllık evliliklerini anlaşmalı olarak sona erdirdikleri ortaya çıktı.

Buse Terim’in ‘evlilik birliğinin temelinden sarsılması’ gerekçesiyle açtığı anlaşmalı boşanma davası geçtiğimiz mart ayında İstanbul 3. Aile Mahkemesi’nde görüldü.

'NORMAL ŞEYLER'

Geçtiğimiz akşam bir davete katılan Buse Terim, boşanmanın ardından ilk kez konuştu.

Basın mensuplarının ayrılık sorularına ünlü isim şu şekilde yanıt verdi:

"Çok önemli değil nedeni, neden olduğu bence. Nasıl evlenmek çok normal bir şey ise. Ayrılmak ve boşanmak bunlar normal şeyler. Anne babayız biz iki tane kızımız var o yüzden hayat boyu görüşeceğiz onlar için."


Haber Kaynağı : 12punto

boşanma davası Boşanma Buse Terim Volkan Bahçekapılı

İlgili Haberler