Aşağıdaki tarih aralığında yayınlanmış haberleri bul
Aşağıdaki tarih aralığında yayınlanmış haberleri bul
ve ve
ve ve
ve ve
Temizle
Euro
Arrow
36,0285
Dolar
Arrow
33,0551
İngiliz Sterlini
Arrow
42,9337
Altın
Arrow
2623,0000
BIST
Arrow
11.134

Deniz Akkaya, 12punto'ya konuştu: 'Kahraman yaratılmaya çalışılıyor'

Manken Deniz Akkaya, 6 Şubat'ta yaşanan depremin ardından Haluk Levent'i dolandırıcılıkla suçlamıştı. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı ise Akkaya hakkında soruşturma açmıştı. Ancak yapılan soruşturma sonucunda takipsizlik kararı verildi. Deniz Akkaya karar sonrası 12punto'ya açıklamalarda bulundu. Akkaya, "Resmen kahraman yaratılmaya çalışılıyor. Eğer bir kahraman yaratılacaksa o kahramanın pirüpak olması gerekiyor" ifadelerini kullandı.

Deniz Akkaya, 12punto'ya konuştu: 'Kahraman yaratılmaya çalışılıyor'

12punto.com.tr / Özel

Ünlü manken Deniz Akkaya, AHBAP Derneği'nin kurucusu Haluk Levent'in ABD'de kara para aklamaktan yargılanan Sezgin Baran Korkmaz'la bir fotoğrafını paylaşarak çeşitli iddialarda bulunmuştu. Akkaya, Levent'i dolandırıcı olmakla suçlamıştı.

Akkaya'nın suçlamalarına karşı çıkan ve iddiaların ispatlanmasını isteyen Levent, suç duyurusunda bulundu. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Deniz Akkaya hakkında Kamu Kurum ve Kuruluşlarını tahkir ve aşağılama, yanıltıcı bilgiyi alenen yayma, tehdit ve iftira suçlarından soruşturma açtı.

Yapılan soruşturma neticesinde takipsizlik kararı verildi.

'BENİ İTİBARSIZLAŞTIRMAYA ÇALIŞTILAR'

Deniz Akkaya takipsizlik kararı sonrası ilk kez 12punto'ya konuştu.

Akkaya, "Daha önce 'dolandırıcılık ve karşılıksız çek' suçlarına karışmış biri İzmir Marşı'nı söyledi diye mi bu kadar gündemde ve popüler? Resmen kahraman yaratılmaya çalışılıyor. Eğer bir kahraman yaratılacaksa o kahramanın pirüpak olması gerekiyor. Bu süreçte birileri beni itibarsızlaştırmaya çalıştı" ifadelerini kullanarak polemiği sürdürdü.


Haber Kaynağı : 12punto

Deniz Akkaya Haluk Levent