Aşağıdaki tarih aralığında yayınlanmış haberleri bul
Aşağıdaki tarih aralığında yayınlanmış haberleri bul
ve ve
ve ve
ve ve
Temizle
Euro
Arrow
34,7454
Dolar
Arrow
32,5274
İngiliz Sterlini
Arrow
40,5990
Altın
Arrow
2487,0000
BIST
Arrow
9.693

Usta oyuncu Zafer Algöz'ün acı kaybı

9 Mart'ta 83 yaşındaki annesi Güner Algöz'ü son yolculuğuna uğurlayan oyuncu Zafer Algöz, şimdi de babası Cevdet Algöz'ü kaybetmenin acısını yaşadı.

Usta oyuncu Zafer Algöz'ün acı kaybı

Acı haberi komedyen Cem Yılmaz'ın ağabeyi Can Yılmaz sosyal medya hesabından "Sevgili Zafer Algöz abimizin, 24 gün önce vefat eden annesinin ardından bu gece de babası (Cevdet amcamız) vefat etti. Yaşadığı acının tarifsiz olduğunu hissedebiliyorum. Zafer abimize ve ailenize başsağlığı diliyor, bu zor günlerin üstesinden gelebilmeniz için güç ve sabır temenni ediyorum. Mekanları Cennet olsun. Allah rahmet eylesin" sözleriyle duyurdu.

'AŞIKLAR CENNETTE BULUŞTU'

Anne ve babasının kaybının ardından Instagram hesabından paylaşım yapan Zafer Algöz ise "Başımız sağ olsun. Sevgili annemizin ardından 24 gün sonra babamız Cevdet Algöz'ü de kaybettik. 65 yıllık aşıklar cennette buluştular. Cekko babamızı 4 Nisan Perşembe öğle namazını müteakiben Balıkesir Burhaniye Koca Camii'nden uğurlayacağız. Geriş kabristanında defnedeceğiz. Sevenlerinin başı sağ olsun. Rabbim mekanını cennet eylesin" ifadelerini kullandı.


Haber Kaynağı : 12punto

Zafer Algöz Cevdet Algöz

İlgili Haberler