Aşağıdaki tarih aralığında yayınlanmış haberleri bul
Aşağıdaki tarih aralığında yayınlanmış haberleri bul
ve ve
ve ve
ve ve
Temizle
Euro
Arrow
35,8436
Dolar
Arrow
32,9105
İngiliz Sterlini
Arrow
42,5815
Altın
Arrow
2535,0000
BIST
Arrow
11.089

Spor Bakanlığı eski İl Müdürü'nden Barış Alper Yılmaz'a hakaret

EURO 2024'te çeyrek final maçında Hollanda ile karşılaşan Türkiye, maçtan 2-1 mağlup olarak ayrıldı ve kupaya veda etti. Milli Takım oyuncuları son ana kadar mücadeleyi sürdürürken, Hatay Gençlik ve Spor eski İl Müdürü Murat Gevrek, sosyal medya hesabından Barış Alper Yılmaz'ı hedef aldı.

Spor Bakanlığı eski İl Müdürü'nden Barış Alper Yılmaz'a hakaret

EURO 2024 çeyrek final karşılaşmasında A Milli Takımımız, Hollanda'ya 2-1 mağlup oldu.

Millilerimizin turnuvaya veda etmesinin ardından Hatay Gençlik ve Spor eski İl Müdürü Murak Gevrek, sosyal medya hesabından şoke eden ifadeler kullandı.

BARIŞ ALPER YILMAZ'A BELA OKUDU

Sosyal medya hesabından skandal bir paylaşımda bulunan Murat Gevrek, "Montella 90 dakika boyunca yürüyen, mücadele etmeyen Barış Alper'i oyunda tutma nedenin nedir? Bütün çocuklarımız ölümüne mücadele ederken, Barış Alper Yılmaz ...belanı...' ifadelerini kullandı.

PAYLAŞIMINI KALDIRDI

Sosyal medyadan büyük tepki gören Murat Gevrek paylaşımını kaldırdı. 

HAKKINDA SORUŞTURMA AÇILDI

Gençlik ve Spor Bakanlığı, eski Hatay Gençlik ve Spor İl Müdürü Murat Gevrek’in sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ardından açıklama yaptı. Gevrek’in 2 Mayısta görevinin sona erdiği belirtilen açıklamada soruşturma açıldığı açıklandı.

Türkiye’nin EURO 2024 çeyrek final karşılaşmasının ardından eski Hatay Gençlik ve Spor İl Müdürü Murat Gevrek’in yaptığı paylaşım nedeniyle Gençlik ve Spor Bakanlığı açıklama yaptı. Bakanlıktan yapılan açıklamada, Gevrek’in 2 Mayıs 2024 tarihinde görevinin bittiği belirtildi. 

Gevrek’in yaptığı paylaşım nedeniyle hakkında soruşturma başlatıldığı açıklanırken Bakanlıktan yapılan açıklamada, “Bazı basın yayın organlarında yer alan ‘Hatay Gençlik ve Spor İl Müdürü’nün sosyal medya paylaşımları’ üzerine açıklama yapılması gereği duyulmuştur. 

A Milli Futbol Takımımızın, 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası Çeyrek Finalinde Hollanda ile oynadığı maçın ardından sosyal medya hesabından açıklama yapan Murat Gevrek’in, 02.05.2024 tarihinde Hatay Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü görevi sona ermiştir. Kendisi hakkında açıklamaları nedeniyle soruşturma açılmıştır” ifadelerine yer verildi.


Haber Kaynağı : 12punto

Barış Alper Yılmaz EURO 2024 Hatay Sosyal Medya