Şahan Gökbakar'ın yeni filmi: Erdal ile Ece'nin kamera arkası görüntüleri yayınlandı

Komedyen, oyuncu ve yapımcı Şahan Gökbakar’ın yeni filmi ‘Erdal ile Ece’ filminin kamera arkası görüntüleri kamuoyuyla paylaşıldı.

Şahan Gökbakar'ın yeni filmi: Erdal ile Ece'nin kamera arkası görüntüleri yayınlandı

Şahan Gökbakar’ın Seda Türkmen ile birlikte başrollerini paylaştığı filmde, günümüz evlilik ilişkilerinde sıkça rastlanan, acı-tatlı çalışmalar, ilişkideki iniş çıkışlar, komik ve eğlenceli bir dille gözler önüne seriliyor.

Yaşanan olayları hem kadın hem de erkek gözüyle ayrı ayrı izleyiciye aktaran film hakkında konuşan Şahan Gökbakar, "Erdal ile Ece filmini her izleyen sinemasever kendinden bir şeyler bulacak" dedi.

ERDAL İLE ECE FİLM KONUSU

Oto sanayide kuzeni Oğuz ile birlikte araç kaplama ve modifiye işleriyle uğraşan Erdal ile kurumsal bir şirkette yönetici olarak çalışan Ece uzun yıllardır birlikte olan evli bir çifttir. Keyifli, eğlenceli ve samimi bir aşk komedisi olan Erdal ile Ece, ‘Diyet, Kıskançlık ve Östrojen’ başlıkları altında üç ayrı bölüm olarak toplamda 105 dk beyazperdeye yansıyacak.

Şahan Gökbakar ve Togan Gökbakar’ın senaryosunu yazdığı, Togan Gökbakar’ın yönettiği film 23 Şubat’tan itibaren vizyondaki yerini alacak.

Erdal İle Ece, eş zamanlı olarak tüm Avrupa’da da sinemaseverlerle beyazperdede buluşacak.


Haber Kaynağı : 12punto

Erdal ile Ece Seda Türkmen Şahan Gökbakar Film

İlgili Haberler